Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez is csak repülőgép?

Szerintetek ez is csak repülőgép?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3qFNlXePjf4

Repülő, vagy valami más? Én nem tudom eldönteni.


2011. jún. 4. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen szerintem ez repülő gép, sokszor megyünk bécsbe, és elszoktunk menni a repülőtér mellett, és ugyan ezt a fény leehet látni , néha akár még csillagnak is lehet őket nézni, néha úgy tűnik hogy egy gép 20 percig egy helyben van... szóval elsőnek vizsgáljátok ki a dolgot és utána allítsatok róla valamit :D
2011. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem állítottam semmit diator, éppen azért kérdeztem, mert nem tudtam eldönteni.
2011. jún. 6. 01:28
 13/16 anonim válasza:
nemis bizti hogy repülő. Ugye ez éjszaka készült, és lehet a világító izé alatt pl egy domb vagy egy hegy volt.
2011. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%

ne higgy a többieknek ez EGY IDEGEN. ÉS PONT ÉRTED JÖTTEK.

te hülye idióta!

2011. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
13:17 Idióta a nénikéd, mikor ráhúzom a vizeslepedőt, te homogénezett retard! Fuck off van kecseg! :D
2011. jún. 11. 21:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon ért az Adobe After Effecethez. Ha gondolod csinálok neked én is ilyen videot. :D
2011. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!