Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttátok a super 8-at és mi a...

Láttátok a super 8-at és mi a véleményetek róla, szerintetek lehet valóság alapja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha. Annyi mint a McGuyvernek.
2011. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 27. 14:59
 3/8 17. ***** válasza:
Annyi,hogy az USA erőszakos,hazudós.(tisztelet a kivételnek)
2011. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A


MacGyver.


V

2011. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

TROLL üzemmód bekapcsolva:

Láttátok a Transformesrs-t és mi a véleményetek róla, szerintetek lehet valóság alapja?

TROLL üzemmód kikapcsolva:

Én még nem láttam az említett filmet, de majd bepótolom, ellenben a Paul-t, mint filmet igen és mit ne mondjak, érdekes volt.

2011. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában minden filmnek van valóság alapja hát...:D a Transformersnek annyi h képregényből meg rajzfilmből rakták össze.
2011. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Spielberg-gel csilátak egy interjút amiben megmondta, hogy fiatal korában !kitalálta ezt a történetet! és most gondolta úgy, hogy meg kellene valósítani. Ha jól tudom Roswellel kapcsolatos? Ott hivatalosan nem emberi gépek zuhantak le. (nem mondták ki hogy földönkívüli, de UFO)
2011. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Super 8 arról szól, hogy van 1 csapat gyerek, aki csinál 1 zombis filmet, 1 este, mikor mennek a sínekhez filmezni, kisiklik 1 vonat, mert nekimegy 1 tanáruk autóval. Aztán kiesik sok kicsi kocka, ami később kiderül, hogy 1 űrhajó darabjai. Aztán a vége felé felfedik az ufo-t, amit az elején fogva tartottak a vonatban, s a végén elrepül az ufo..
2011. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!