Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehhez? ( lenn)

Mit szóltok ehhez? ( lenn)

2011. júl. 8. 00:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Figyeljetek ide ufók nem léteznek .....

Csak voltak a történelem során olyan emberek akik ki találták a szellemeket démonokat tündéreket dzsineket és UFÓKAT na és persze majdnem elfelejtettem a tengeri szörnyeket.....

UFO NEM LÉTEZIK....

(bár igen nagy a valószínüség hogy élnek más lények a bolgónkon kívül én akkor sem hiszem hogy ienek léteznek és ha kiderülnének hogy léteznek akkor az emberek megzakkannának ....

Értelmét vesztené az eddigi nagy kereszténység muszlim vallás stb......

A vallásoknak azért van némi alapjuk ezért én úgy hiszem NEM LÉTEZNEK UFÓK

2011. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Láttam ezt a "jelenséget" egy másik felvételen is, ami a Temze másik partjáról készült. Talán azt is ugyan úgy hamisították volna meg ugyan akkor?
2011. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

-elöttem szólónak:

tudnál esetleg küldeni 1 linket ahhez a videohoz??

2011. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nagy kukás fehér csillogó spray -val be fújt zacskó
2011. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kicsit keress jobban rá, hogyan lehet fake videókat csinálni. Egy hozzá értőnek kb. 10p egy ilyet összedobni...

Eddig csészealjakat raktak a videókba( [link] de mivel az utóbbi időben már mindenki rájött, hogy egyik sem igazi, így már jönnek a fénygömbökkel,izzó háromszögekkel stb. Ugyan olyan becsapás mint a többi, csupán a forma más.Sok rosszindulatú ember van, akik élvezik, ha félrevezethetnek másokat, pánikot kelthetnek.Ezen videó készítője is ebbe a gusztustalan csoportba tartozik.


UI: Érdekes módon olyan videó nincs fent a világhálón,amin konkrétan az idegen lény látható, nem egy azonosítatlan repülő tárgy. Persze próbáltak már hamisítani olyat is több ( [link] illetve kevesebb ( [link] sikerrel.Elkeserítő az is, hogy egész profi kis team-ek dolgoznak az ilyen videókon, a helyett hogy tehetségüket valami, khm, értelmesebb dologba fektetnék. például: ( [link]

2011. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Erről a videóról amit linkeltél, illetve a "másik szemszögből" felvett ugyanerről a "látogatásról" készült, már kiderült hogy nem igaz.
2011. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2011. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
^ itt le van írva, miért nem "igazi"
2011. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 hmnd0 ***** válasza:
Nem igazi mert van az idegeneknek olyan szerkezetük ami láthatatlanná teszi őket.Olyan a technológiájuk hogy olyan anyaggal vonják be az űrhajóikat hogy ne lehessen őket észrevenni.Ezt a technológiát a a Plaxromok fedezték fel és azóta minden értelmes 7-es szintű civilizáció ilyet használ.Tehát ezért nem őket láthatták.
2011. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!