Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz az hogy akit rendszeresen...

Igaz az hogy akit rendszeresen elvisznek a földönkívüliek, azoknak nő az IQ szintjük?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy az áldozatoknak különleges képességeik vannak és okosodnak, mert tisztítják az elméjüket amikor tudattörlést végeznek. Ilyenkor az is kitörlődik amit feleslegesen tárol az agy és így nagyobb az agy kapacitás.
2011. júl. 11. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az orrba helyezett készülékkel tudják úgymond "feltuningolni" az agyműködést.
2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Pataky Attilát is amióta elvitték az ufók azóta ilyen hülye.

Szóval az állításod ez nem igaz.

2011. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akiket "rendszeresen elvisznek a földönkívüliek", azoknak szerintem inkább rohamosan csökken az IQ szintjük. :)
2011. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
engem most hoztak vissza, és kérem alássan már új energiaforrást fejlesztek.de szendvicset nem emlékszem hogy kell csinálni.----MÍTOSZ BEIGAZOLÓDOTT---
2011. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Vree ***** válasza:
100%

ma 22:49 Te ez igaz lehet...Én hiszek neked. :)


Basszus körülézek a GYIK-en és lehet hogy tényleg vannak UFÓk...

2011. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
88%
Hát ha igaz akkor téged még el kell vinniük egy párszor hogy az IQ szined felérjen egy döglött hintalójéval.
2011. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor az is kitörlődik amit feleslegesen tárol az agy és így nagyobb az agy kapacitás"


az agy nem így működik. Ha rendszeresen berúgsz akkor is törlődik az agyadból sokminden, mégse nő a kapacitása :D

Nade komolyan: ha nem használod az agyad, akkor elzsírosodik. Az agysejtek akkor érzik jól magukat, ha aktívak, információ tárolódik bennük. Hogyha új információkat kell beépíteni, akkor szépen ki kell épülnie a szinapszisoknak, és ez egy folyamatosan zajló folyamat. Ahogy az ember egyre többet tanul, egyre jobban struktúrálódik az információ a fejében, egyre könnyebben elérhetővé válnak a fontos részei az agynak. Nincs olyan hogy tele van, elfogyott az agykapacitás. Max a régi információt tartalmazó sejtek alakulnak át, és lesz más feladatuk.


ezen kívül meg jah, én is eddig úgy vettem észre, csak alacsony IQ szintű embereket rabolnak el az ufók :P

2011. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az alkoholtól persze hogy hülyébb leszel mert pusztítja az agysejteket ami nálad észrevehető nagyon mert értelmes válasz helyett letámadod az embert. Szóval az alkohol agysejt pusztító ez köztudott, így minél többet iszol annál hülyébb leszel. De itt nem az agysejt pusztításról van szó. Az emlékek kitörlésénél nem pusztulnak el az agysejtek. Megmaradnak, csak ami bennük van felesleges adat, az törlődik, és így a törölt felesleges adat helyére olyan adat kerülhet amire tényleg szükséged van, ezáltal nő az IQ-d is.
2011. júl. 11. 23:43
 9/19 tabaki ***** válasza:
Én inkább asszem, nem az ő IQ-juk nő, hanem a többieké zuhan. Nézz csak végig a világon...
2011. júl. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem vihetnek el senkit mivel nem szálhatnak le a földre mert az itt találhatò vírusoktol egyböl meghalnának...
2011. júl. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!