Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért mondjátok egyes fajokra,...

Miért mondjátok egyes fajokra, hogy gonoszak, egyesekre meg azt, hogy nem?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam, hogy ez a faj gonosz, az a faj meg nem. Miért kell eleve elítélni egy fajt? Ha egyedekből áll, hogy mondhatjuk rá, hogy úgy általánosságban gonosz? Alapból gonosz, vagy csak az emberekhez goromba? Mitől lesz gonosz egy faj? Vajon az emberi faj gonosz? Mi a véleményetek?
2011. júl. 18. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek gonoszak mert pusztítják a földet és nem tartanak össze, hanem inkább háborúznak egymással.
2011. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ember pl gonosz, de van közte jó is pl (én)
2011. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A gonosz relatív.
2011. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy gonosz. Mert pl.: annak a fajnak, amire azt mondják, hogy gonosz, az csak egy fajnak számít gonosznak, de az adott faj számára saját maga nem gonosz.

Kicsit érthetetlen voltam, de remélem megértetted a lényeget.

2011. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen mindenhol vannak szakadárok. Szóval amikor egy fajra rámondjuk hogy jó, rossz, akkor a többségét szoktuk megítélni.
2011. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember gonoszabb bármelyik állatnál. Elvágja az állatok torkát aztán gyönyörködve nézi amint egyre csak fogy a vére. Hogy még jobban szenvedjen, a hátsó két lábánál fogva még fel is akassza. Az állatkínzás netovábbjáról pedig ne is beszéljek...
2011. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Azért nem minden ember gonosz meg állatkínzó, én ismerek egész kedveseke is. Bár eddigi tapasztalataim szerint a legtöbb félnivalóm tényleg tőlük van. De azért lehet őket szeretni...
2011. júl. 19. 12:25
 8/9 A kérdező kommentje:
... kedveseket :)
2011. júl. 19. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz milyen fajok gonoszak vagy kedvesek?

Az állatok nem lehetnek gonoszak, ők ösztöneik szerint élnek úgy ahogy megteremtették őket.

Az emberek pedig, nos relatív, mindenki úgy cselekszik ahogy ő jónak látja. Lehet hogy időnként árt vele a másik embereknek de csak mert azt gondolja ez az egyetlen út hogy megvédje magát vagy másokat, vagy elérje célját. Aki meg szándékosan okoz felesleges kárt csak mert megteheti azt betegnek hívjuk.

Ez nekem nem tűnik gonosznak, soha senki nem fekete és fehér.

2011. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!