Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez az 51-es körzet Google...

Mi ez az 51-es körzet Google Earth felvételén?

Figyelt kérdés

Ma délután böngésztem a Google Earth-t és szórakozásból beütöttem az "51 Area" szót, és érdekes kép jött elő. Mégpedig ez: [link]


Mi lehet az a felhőszerűség? Közben rákerestem youtube-on is és ott pedig nincs rajta: http://www.youtube.com/watch?v=ucZKCrMvqu4 A videón a 20. másodperctől látható az a terület ami a képen.


Ötletek? :)


2011. júl. 26. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
404 ott nyaral 2 hete és elpukizta magát a házi kelkáposztafőzeléktől.
2011. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Megnéztem és én is láttam a felhőt.Lehet,hogy a videó feltöltője más verziót használ és más időpontban lett lefényképezve,ezért nincs ott.
2011. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 M@x ***** válasza:
Vagy elrejtik a felhővel az Area 51-et...
2011. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
XD Köszi szépen, de egy ekkora nagy felhő elég gyanús :P
2011. júl. 26. 22:35
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Egy kis földrajz óra: Kétféle felhő van, a fátyolfelhő és a gomolyfelhő, a 2 közül a gomolyfelhő látható a képen, és ennél a példánynál sokkal nagyobb gomolyfelhők is vannak...


De ha egyszer te minden áron bizonyítékot akarsz a földönkívüliek létezésére, akkor úgyis fogsz találni valamit amiben hihetsz...

2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én hiszek a földönkívüliekben, nem kell hozzá bizonyíték. :) Csupán azért tettem fel a kérdést, mert érdekesnek tartottam hogy az egyiken van a másikon nincs ilyen felhő. Nem tudtam hogy változnak a képek. És máshol még nem láttam ilyen felhőt.
2011. júl. 27. 08:33
 7/20 606 válasza:

előző:

nekem is ott van a te "gomolyfelhőd" de nekem nincsen bekapcsolva az időjárás és csak azzal mutatja a felhőket...

2011. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Már ezt is elmondtam egyszer.



A 51 körzet közelében szoktak atombombákat robbantani, ez arra szolgál, hogy gamma sugarak keletkezzenek. A gamma sugarakat a galaxisunk másik részén is lehet érezni. Amire az idegenek felfigyelnek. Ezt azért csinálják többnyire hogy ide csalják az idegeneket. A gamma sugarak nagyon gyorsan haladnak, gyorsabban mint a fény. Pillanatok alatt érezhető a galaxisunk másik részén is.


Na szóval a lényeg az , hogy atombombákat robbantanak a körzet közelében, ez egyfajta csali , valamelyik idegen fajjal felveszik a kapcsolatot, valamelyiket pedig lelövik és a technológiájukat megszerzik. Ezt sok dolog véget csinálják, egyrészt azért mert idegenek befolyása alatt állunk ez is közrejátszik. A gamma sugarak keletkezését és energia mérését idegenek figyelik. És hajókat küldenek oda hogy megnézzék. Tudnotok kell, hogy az idegen hajók némelyikét könnyen lelehet lőni, mert nincs pajzsuk. Azért jönnek ide hogy megnézzék az energia forrást. Megtudják állapítani, hogy honnan érkezett a gamma sugárzás, és hogy a későbbiekben nem-e jelent rájuk veszélyt.


Ez egyfajta csali . a roswelli-idegeneket is így csalták ide, ha jól tudom. Tudom, hogy sokan nem hisztek nekem. De akkor mért robantottak kb 50 atombombát, eddig ott.


Az atombomba már nem a legerősebb tömeg pusztító fegyver. Haditechnikailag fejlett, de nem a legerősebb , viszont ad gamma sugarakat. amivel ide csalják az idegeneket, legalábbis a 51-körzetbe. A lényeg hogy a legerősebb ismert bomba a hidrogén bomba ami 100szór erősebb a atomnál, és hát annyi vele a baj, hogy nem ad gamma sugarakat.


az idegeneket ide csalják a gamma sugarakkal, jönnek mind egér a sajtra. Aztán meg lelövik őket, vagy éppen kapcsolatot teremtenek. Minden a technológia és a hatalom, a körzet tudja hogy a föld egy börtön bolygó, de nem tesz semmit hogy megszabaduljunk láncainktól.


http://www.youtube.com/watch?v=ucZKCrMvqu4


talán ezekért a dolgok véget sem veszik fel velünk a kapcsolatot, mert az emberek gonoszak és hát már vannak kapcsolatok, amikről mi nem tudunk :(


Itt egy videó a hidrogénbombáról, jó hogy nem pusztítják el a földet ezek a barom állatok. Nem sokon múlt, hogy a földnek annyi legyen.


[link]


Annyi , hogy a hidrogénbomba nem csinál gamma sugarakat, csak nagy energiát enged ki, de gammát nem ad, ezért az idegenek ilyenekkel nem foglalkoznak.

2011. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


HÜlye állatok, itt is majdnem megölték a bolygónkat. Ezt az egészet a bolygónk szívja meg , aztán meg mi.


Nem tudom, de lehet hogy a hidrogénbomba is ad ki gamma sugarakat. De én csak arról tudok, hogy az atombomba ad csak ki gammát. A lényeg hogy a teret mid kettő megtudja torzítani, és téridőkapukat tudnak létrehozni. amiket nem mindig tudnak bezárni, csak hermetikusan. A lényeg hogy ott lények tudnak átjönni, akár a jövőből vagy más dimenziókból. Attól függ hogy hány idő és tér síkot szakít át a robbanás.

2011. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

teszt robbantás:


[link]

2011. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!