Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez az 51-es körzet Google...

Mi ez az 51-es körzet Google Earth felvételén?

Figyelt kérdés

Ma délután böngésztem a Google Earth-t és szórakozásból beütöttem az "51 Area" szót, és érdekes kép jött elő. Mégpedig ez: [link]


Mi lehet az a felhőszerűség? Közben rákerestem youtube-on is és ott pedig nincs rajta: http://www.youtube.com/watch?v=ucZKCrMvqu4 A videón a 20. másodperctől látható az a terület ami a képen.


Ötletek? :)


2011. júl. 26. 22:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na a lényeg, hogy arra gondoltam hogy az a felhő a robbanás következtében alakult kis, szoktak robbantgatni, ahogyan a fentiekben elmondtam.
2011. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Diator, te semmi féle fizikai, csillagászati, haditechnikai, stb. tudással nem rendelkezel és ezt az előző hozzászólásaid is bizonyítják.

1. Mi az, hogy a gamma sugárzás gyorsabban halad a fénynél? Elárulom, hogy nem halad gyorsabban...

2. Szerinted egy hidrogénbombától elpusztulhat az egész Föld? Még ahhoz is sokkal több kellene, hogy a Föld legfelső rétegét el tudják pusztítani.

3. Milyen dimenzió kapuk??? A dimenzió a kiterjedést jelenti. Az, hogy te másik létsíkra gondolsz, az már más téma. A jövőből pedig, hogyan jönnének ide lények, ha még meg sem történt a jövő?

4. Te tisztában vagy azzal, hogy minden tömeggel rendelkező test meg tudja hajlítani a teret?

5. Annyira felszínes vagy. Látszik, hogy a te 'idegeneid' csak kitalációk, mert teljes mértékben emberi tulajdonságokkal ruházod fel őket, és 90-es évekbeli sci-fi-kből ragadsz ki dolgokat, mint pl.: a pajzs, dimenziókapu, meg maguk az idegenek.


Szóval szerintem ne itt oszd az észt, mert ez nem ide való, de legalább nézz utána a dolgoknak, de ne a paranormal oldalakon, hanem a tudományos oldalakon.

És kérek mindenkit, hogy ne legyen ennyire hiszékeny, mert ide vezet...

2011. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

17:00-ás hozzászólóval értek egyet ( a földrajzos vagyokxD)


Az meg a másik diator hogy, jó jó, az Amerikai Egyesült Államoknak tényleg sok pénzük van, de arra nekik sincs pénzük hogy csak úgy atombombákat robbantgassanak. Tudod mi kell ahhoz elsősorban? Uránium. Tudod hogy azt milyen áron lehet beszerezni? Olyan áron hogy még az amerikaiaknak sincs arra pénzük hogy szórakozásból robbantgassanak...

2011. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amúgy az 51-es körzettől nem messze van egy furcsa jelenség.

37°11'55.95"N 116°03'20.01"W

2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

07-27 08:40

ez nem az a felhő amit az időjárás mutat ha bevan kapcsolva, ez műholdas felvétel!

2011. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Timoking ***** válasza:

Kedves kérdező,

Röviden az 51-es közret egy titkositott katonai létesitmény. Kérdésedre a válasz hogy régebbi az Earth mint a zoutube felvétel vagy forditva, mert mikor az Earth felvételt készitettég, a körzetnél be volt borulva auz ég. Vagy lehet, hogy egy virtuális felhővel takarták fentről a felvételt, mert biztos az eltakart rész titkos volt netező emberek számára.

Üdvözlettel. Timoking

2011. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak mondom diatornak hogy ha az 51es körzet közelében bombát robbantottak volna (hidrogén vagy atom) akkor a felhő mellett nem látnánk az 51 es körzetet.. nincs olyan messze.. nézzétek az utat abból be lehet határolni a vastagságát(kb)
2011. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Onnan tudom, hogy atombombákat szoktak robbantani, hogy nyilvánosságra hoztak pár dokumentumot, amik persze nem idegenekkel kapcsolatosak. De azt elmondták hogy atombombák tucatjaik robbantják fel.... Vajon miért?


Én tudom, hogy miért de nincs kedvem elmesélni... Nem nehéz rájönni.

2011. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
9%
Én a készítők helyében az egész körzetet egy szürke színű négyzettel lkitakartam volna, és nem lenne ennyi hülyeség, most sok hülyegyerek asziszi, hogy így láthat valami hű de itgit, persze annyira hülyék a készítők hogy tilos a bázis közelébe menni, de majd egy pár megás progival megnézhetsz mindent xddd:D
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NSBandita válasza:
Lehet hogyha felhőnek néz ki akkor felhő...á nem.tuti valami gáz halmazállapotú idegen életforma ami kiszökött.
2015. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!