Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, diator és más UFO kutatók...

Timoking kérdése:

404, diator és más UFO kutatók, szerintetek Erich von Däniken elméletei igazak?

Figyelt kérdés
Kérem ne tizenévesek irjanak.
2011. aug. 3. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy Daniken elméletei olyan 75%-ban igazak.Mert azért vannak ott is belemagyarázások pl: a helikopter,tengeralatt járó meg egyéb formáju jelek.Ha az ufóknak csészealjaik vannak amik tudnak menni űrben, víz alatt meg levegőben akkor nem hinném hogy ilyen járművekkel szorakoznának.
2011. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok: még annyival kiegészíteném hogy minden másban szerintem igaza lehet Danikennek.Én se hiszem hogy piramisokat pusztán emberi erővel fel lehet építeni.Még torony darukkal is kihívás lenne.
2011. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mért Erich von Dänikennek mi a feltevése?
2011. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Erich von Daniken elméletei igazak.A piramisokat nem csak emberek vagy nem emberek csinálták.És a többi a mai napokban értékeknek számító csodákat sem az ember készítette.Mi akkor még túl civilizálatlanok voltunk és tegyük hozzá most is azok vagyunk hozzájuk képest.Daniken okos ember volt és rájött csak a buta emberek nem akarják elfogadni ,mert félnek az igazságtól.:)
2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem csak okos volt, hanem még most is az, ugyanis nem halt meg még.

Am én is hiszek neki.

2011. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Nostradamus ***** válasza:

Igaznak tartom az állitásait, hiszen az ókorban és nég most is a legjobb tudósok és legnagyobb erőfeszitések kellenének pl. a piramisok megépitéslhez. És még sok más állitása is igaz. Minden tiszteletem Danikennek.

, Nostradamus

2011. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Erich von Däniken elméletei nagyjából helyesek.
2011. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Rendben, tegyük fel, hogy Te egy idegen értelmes lény vagy. Utazol X fényévet, találsz egy bolygót, amin van egy adag hozzád képest szinte állatnak tűnő élőlény, de már ismerik a tüzet és az eszközöket is használják... Mi a f*néért építtetsz velük piramisokat, kőköröket? Mi a hasznod belőle? Aki ezt megmagyarázza az egy okos ember!
2011. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
csak úgy elmondom hogy diator tizenéves :P
2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az elméleteket hipotézisnek nevezik. Jelentése lényegében az, hogy meggondolandó ötlet amit meg kell vizsgálni, hogy igaz-e.


Meg mondom őszintén , hogy nem tudom hogy az elméletei igazak-e, mivel nem ismerem az elméleteit. Ahogy néztem sok könyvet írt, az idő utazással kapcsolatban is.


Meg fogom nézni a könyveit , és azt is hogy milyen ufó hipotéziseket gondol el.

2011. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!