Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO lehetett? Nemtudom mi...

UFO lehetett? Nemtudom mi lehetett de nagyon ijesztő volt. :|||| (a többi lennt)

Figyelt kérdés
Egyik nap megyek ki a konyhába ( a redőny kb. az orromig le volt húzva) és kapcsoltam volna fel a villanyt amikor megláttam a melleimen valami zöld fényt. hangot ,eg ilyeneket nem halottam mert az ablakok csukva voltak. Aztán kinéztem az ablakon és a szembelevő (panel) ház tetejénél láttam fehér narancs és zöld fényt majd eltűnt...aznap éjjel nem aludtam. a másik este szintén ugyan ez volt csak a szobámban volt zöld minden. Nagyon félek és a mai napig nem tudok aludni a szobámban..:| Lágyszi értelmes válaszokat és ne nézzetek hülyének! köszii. :D
2011. aug. 3. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehetett.

Igazából csak sejteni lehet, bár én hasonlót éltem át csak én fehér színt láttam a szobámban.

2011. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
jah csak én kukkoltam és nem láttam jól ezért bekapcsoltam a fényeket
2011. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Én alapból félős vagyok, szóval nem is nézek horrort se de amit most leírtál, most megijedtem:Dxd

18/L

Mikor volt ez?

2011. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
szerintem csak a szomszédaid szórakoznak vmi lézerrel nálunk is ezt szokták én már hozzászoktam az meg van minden sznűbe szóval nem kell félni és már messziről is lehet akár olyan messziről is hogy az embert nem látod csak a fényt szerintem az volt:D
2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
zöld lézer elég gyakori. meg a piros is, úgyhogy lehet, hogy valaki szórakozott.
2011. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
yup, lézer.
2011. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
[link] Csak a jó öreg Sam szórakozott :D
2011. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

hordj magadnál tükröt és verd vissza,lehet idegenek sugároznak rád valamit vagy vizsgálnak valamit távolból.

a lézer nem magyarázat arra hogy az egész szoba zöld lett.

2011. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettek. Már lehúzott redőnynél alszom. :D a másodiknak meg: -.-". xD
2011. aug. 4. 16:58
 10/21 anonim ***** válasza:
hát igen lézerrel nem lesz az egész szoba zöd.amikor következőre is ilyen lesz,próbáld jobban megfigyelni a helyzetet
2011. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!