Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy 12 éves fiú vagyok és...

Egy 12 éves fiú vagyok és iszonyatosan félek a szellemektől nem byrok egyedül a szobában lenni és nemtudom mit csináljak és nagyon félek tőlük kérem adjatok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
12/F Kérem segítsetek borzalmas érzés!!!
2011. máj. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan mitől félsz?
2011. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
Attól hogy látni fogok egyet és ilyenek és kérem a többi hozzászólót hogy ne bántsatok mert ez nekem nmagyon rossz
2011. máj. 23. 19:16
 3/81 anonim ***** válasza:
100%
És mit gondolsz mit tennél, ha látnál egyet? Senki nem akar bántani, nyugodj meg.
2011. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Szerintem egy örök trauma lenne nekem és összefosnám magam és onnantól az életem egy pokol lenne(megjegyzem soha nem láttam még 1 et sem)
2011. máj. 23. 19:20
 5/81 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, miért kell attól félned, hogy látni fogsz egyet? Úgy értem, hogy jutottál el idáig, hogy a puszta gondolat megrémiszt?
2011. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 valakiakitnemismersz ***** válasza:
57%
Töki! Nincsenek szellemek vésd bele abba a kis buksidba így nem kell félned! Menj keress egy szép kislányt és udvarolj neki!:)
2011. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Évek munkája..... előszőr az iskolában meséltek nekem rémtörténeteket itt is olvastam dolgokat és nagyon megrémiszt és aludni sem tudok mert eszembe jutnak a hallottak
2011. máj. 23. 19:24
 8/81 anonim ***** válasza:
27%
CSUBI! Mit mondtam én neked! :)
2011. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim válasza:
69%

Akkor lehetnek ilyen rossz élményeid, ha lelkileg nem vagy stabil. Próbáld megoldani a gondokat, és érezd jól magad (ez persze sokkal nehezebb, mint bárki gondolná).

Ha mégis ilyen élményed lesz, küldd el őket határozottan (pl. ártó szellemek takarodjatok innen....).


Nem nagyon hiszek az ezotériában, de fiatalabb koromban évekig volt emiatt gondom, nem mertem elaludni. Aztán egyszer egy vak lány aki masszírozni járt a munkahelyemre elmondta ezt, és láss csodát, azóta megoldódott.Pedig én is csak ennyit tettem :)


Ha valaki elmeséli nekem ezt a történetet, akkor én sem hiszem el, ezt tényleg csak az tudja, aki megtapasztalta. Életem legnehezebb időszaka volt, magyarázatot nem találok rá, de mára megtanultam kezelni.


Csak határozottan, és ne félj :)

Sok sikert!

2011. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
60%

Szellemek márpedig nincsenek :)

Az unokatesómnál 8s volt már ilyen, de manapság már nem fél tőlük.

Amikor este bemész a szobádba aludni, akkor hagyd égve a és kicsit a villanyt, és szép fokozatosan csökkents (ne sokat) a fényt.

Bevallom én is "tartok" a "szörnyektől" és szinte minden ember. Például én este nem is szoktam (még ha melegem is van) kidugni semmilyen testrészemet a takaró alól. De térjünk vissza: Esténként esetleg olvass valamit (amiben nincsenek semmilyen szörnyek) és akkor elálmosodsz, könnyen el tudsz aludni, és ami a legfontosabb: ne nézz szörnyes/kísértetes filmeket, mert az is befolyásol!

2011. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!