Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme jeleket sugározni a világegyetembe, hogy itt vagyunk?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon valószínűnek tartom, hogy már réges régen megtaláltak minket, szerintetek?
2011. aug. 4. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
semmi értelme sincsen ugyanis amióta rádió van azóta még ki sem jutott a rádióhullámunk a galaxisunkból
2011. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van értelme, így a nullánál nagyobb a valószínűsége, hogy találkozunk valakivel.

Ettől még elképzelhető, hogy megtaláltak már rég, de ezt nem tudjuk.

elsőnek: lényegtelen, hogy a galaxisunkból nem jutott ki, ebben is van pármilliárd naprendszer, a legközelebbi 4.5 fényévre.

2011. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ennél nagyobb értelmetlenségeket is csinálunk, pl. gyilkoljuk egymást a háborukban, és gyilkoljuk magunkat az életmódunkkal (egészségtelen levegő, egészségtelen ételek, vegyszerek stb.).

A jelekkel legalább senkinek nem ártunk.

2011. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
68%
Tudományos kísérletnek is haszontalan, mert egy nálunk fejlettebb civilizáció enélkül is képes felfogni tőlünk sugárzó fiz-biol, egyéb hullámokat, ha azt keresi. Fejletlenebbnek pedig ezek a rádió hullámok semmit sem mondanak. Továbbá, ha mégis felfogják valahol és értelmezik, arra jó, hogy hülyének nézzenek bennünket -jobb esetben-, rosszabb esetben baleknak és máris szervezhetik ellenünk az intervenciót. Érthetetlen, hogy miért gondolják, hogy más esetleg fejlettebb kultúrák majd békések lesznek és önzetlenül ideutaznak, hogy megoldják problémáinkat. A dialektikus világegyetem egyetlen lénye sem cselekszik önérdeke kárára, hiszen enni és birtokolni akar. A teremtmények kizárólag egymás költsége és kárára tudnak fennmaradni. Ez a biol. törvénye. Addig "jó", míg nem szabadítunk ide senkit...
2011. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 14:39

Had ne ecseteljem, miből valószinű

2011. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy nálunk fejlettebb fajnak nincs szüksége a jeleinkre ahhoz hogy megtaláljon minket ha nagyon akar.
2011. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nemhogy nincs értelmes, hatalmas hiba! szerintem veszélyes dolog lehet, nem tudhatjuk, hogy vannak-e rosszindulatú idegenek, fennáll a veszélye, hogy pont azok fogják be a heleinket.. nem érdemes a dzsungelben ordítozni, ha érted, mire gondolok. biztos, hogy nem vagyunk egyedül, de nem minden idegen faj jön békével, ha eljön!
2011. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*értelme *jeleinket
2011. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Értelme van, de ha még szeretnénk élni akkor nem szabad.
2011. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 5 lehetőség van.

1. Nincs rajtunk kívül élet vagy nincs elérhető közelségben.

2. Van élet de az fejletlenebb mint mi így hiába a rádiójel.

3. Van élet és fejlettebb mint mi sőt tud is a létezésünkről. Ebben az esetben nem hiszem hogy támadnának minket bár az lehet hogy leigáznának.

4. Van élet, tud rólunk de ahogy mi se ők sem tudnak más értelmes életet így bolondok lennének minket kiirtani.

5. Van élet, tud rólunk, és nekünk annyi...

2011. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!