Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék mást "sugározni"?

Hogy tudnék mást "sugározni"?

Figyelt kérdés
Nem volt még egy párkapcsolatom sem. A környezetem szerint ugyanis szinte sugárzik rólam, hogy nem lehet velem "csak úgy" lenni, csak komoly kapcsolatra vagyok hajlandó. Ami sajnos igaz is, úgyhogy fogalmam sincs hogy tudnék valami mást sugározni, hogy egyáltalán merjenek velem beszélni. Vagy az a baj, hogy nincs olyan férfi, aki szintén komoly kapcsolatot keres? Nem általánosítok, csak az környezetemben élőkre gondoltam, hogy nincs köztük olyan. Én mindenkivel el tudok beszélgetni, de ha meg sem mernek szólítani, akkor nem tudok mit csinálni. Szóval, hogyan kellene megváltoztatni a kisugárzásomat? Ötletek? Vagy, aki volt már ilyen helyzetben, az mit csinált? 28/N
2011. okt. 24. 12:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom,remélem jönnek hasznos válaszok mert érdekelne.A barátnőm 28éves egy kapcsolata sem volt,szintén kisugárzása miatt.félnek tőle a pasik.
2011. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen ,mert legalább nem alkalmi kapcsolatra vágyó semmirekellőket vonzod magadhoz. De ha ilyet akarsz ,mi sem egyszerűbb: miniszoknya, csöcskiruha, magassarkú ,qrvássmink és irány a dizsi.
2011. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Netes társkeresők is jók.Odaírod milyen vagy ,egy két jó kép és várod a kapást.Aztán ellevelezgettek ,ügyes keresztkérdésekkel leteszteled ,legalább 1 hetet kivársz a találkozásig, utána meg ahogy adja magát a dolog..
2011. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Na ez az. Alkalmi kapcsolatra vágyót nem akarok.
2011. okt. 24. 12:26
 5/28 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy látszik, az is elriasztja őket, ha csak írok nekik. UGyanis itt ezen a oldalon már volt olyan, aki kérte, hogy írjak neki privátot. Írtam, rövid bemutatkozást, aztán soha többet nem jelentkezett.
2011. okt. 24. 12:28
 6/28 LadyLee ***** válasza:
100%

Ne akarjál megváltozni, semmi értelme.


Én egyébként bizonyos szempontból az "ellentéted" vagyok, illetve az, ami te szeretnél lenni - és hidd el, az sem működik.


Nagy a szám, vidám vagyok, fecsegős, néha kihívóan öltözködöm, stb. A környezetem visszajelzései alapján leginkább könnyűvérű lánykának gondolnak (mutatván, hogy az emberek többsége mennyire felszínes). Ennek ellenére elsősorban én is komolyabb kapcsolatban gondolkodom, de a szintén komoly kapcsolatot kereső pasik jellemzően átnéznek rajtam és a csendesebb, visszafogottab csajokat választják. Tehát a kisugárzásod megváltoztatásával legfeljebb azt érnéd el, hogy egy csomó komolytalan pasi rádnyomul és nem győzöd majd hárítani őket és azon filózni, hogy vajon az illetőnek komolyak-e a szándékai vagy csak úgy tesz, hogy mielőbb ágyba vihessen.

2011. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek írtál alkalmira vágyott.Meg kis túlzással minden férfi menekül az egyből összeköltözés házasság gyerek témával támadó nőktől. Óvatosan kell adagolni,először csak ismerkedés hülyülés, randi, mozi ,séta haverok buli fanta aztán szépen lassan a többi.Nem egyből költözzünkössze,csináljunk gyereket..ééérted?:D
2011. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Chernobyl.
2011. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ééértem. De a bemutatkozásban nem írtam semmi olyat, amivel szerinted támadnak a nők. Akkor miből szűrte le, hogy alkalmiban nem lennék benne? A névből, a korból, vagy a munkámból?
2011. okt. 24. 12:37
 10/28 anonim ***** válasza:
Mert egy férfi szemében fura az, hogy egy nő egyből komolyra vágyik. Hogyan vágyhat valaki egyből komolyra, ha még azt sem tudja, kivel? Egyféleképpen: ha nem a társ a lényeg, csak hogy legyen már valaki. Legyen valaki, akinek én komoly vagyok, és aki jó esetben nekem komoly. Csak ez nem így megy, mert az ember próbálkozik, aztán ha valakit jobban megismerek, akkor komolyra fordulhat a dolog. De egyből komolyat akarni... nem tudom, elég én-központú.
2011. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!