Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator, kiút a börtönből?

Nostradamus kérdése:

Diator, kiút a börtönből?

Figyelt kérdés
diator, tudtommal az amerikai kormány több, mint 50 földönkivüli civilizációval áll kapcsolatban. Ezek közül egyik sem tudna kiszabaditani minket erről a börtönbolygóról, hogy visszanyerjük régi tudásunkat és mindenünket a múltból?
2011. aug. 9. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vannak jó akaratú földönkívüliek próbálj velük telepatikus kapcsolatba lépni és segítenek neked is!
2011. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

WTF te miről beszélsz? Milyen börtön bolygó? Te jó ég.. ITT ALAKULTUNK KI A FÖLDÖN...

Basszus de szeretem az ilyeneket ..:P

2011. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt nézzétek valakiit meg fog műteni 404: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2073..
2011. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem is az, hogy nem tudnak minket kiszabadítani, hanem az hogy nem tudják ennek az egész rendszernek a kulcsát....


Azt a rendszert, hogy mi irányítja a börtönbolygónkat.



Amikor időszámításunk szerint 1200-ban vége lett a domainok és a birodalmi harcosok között lévő harcnak, akkor a tudatunk fejlődött ... Mivel az itt lévő birodalmiakat elpusztították... ennek köszönhetően a mi tudatunkat kevésbé volt befolyás alatt.... Az elmék még nem tiszta, a maják elvileg ismerték a börtönbolygónkon lévő ciklusokat... Erre tehető elvileg 2012-is...


De nem esküdnék meg ezzel a 2012-vel mivel elég sok dolog kering körülötte...


A lényeg hogy sokan tudatszakadást , tudat felébredést jósolnak ennek a 2012-nek.... Ez azért van mert a börtön bolygónkon lévő ciklusok évezredek alatt változhatnak... Gondolataim szerint ez az időpont is egy ilyen ciklus váltás, hogy bolygónkról egy láncot levesznek...



Na viszatérve a birodalmiakra. A birodalmiak hozták létre ezt a börtön bolygót... Már elfeledték azt , hogy mi itt vagyunk , mivel ellettünk feledve....


A domainok próbáltak minket felszabadítani... DE nem sikerült nekik... Nem tudták hogy milyen rendszer irányítja a újjászületéseket. Elvileg arra jöttek rá, hogy amikor meghalunk, akkor a lelkünk kimegy a testünkből ami fogságba tartsa... Ezt követően a lelkünk egy rendszerbe megy ( ezt úgy kell elképzelni, hogy a mi lelkünk egy számítógépes rendszerbe kerül.. innen ebből a rendszerből egy újszülött kisbaba testébe száműzi a lelkünket....Arról nincs tudomásom hogy a lelkünk a számítógépes rendszerbe, vagy a testbe kerülés után lévő percekben felejti el az eddig felhalmozott tudását )... Valahogy így működhet...



A börtönből a kiutat nem ismerem, csak feltevéseim vannak...


Meditáció, a kozmikus tudás megértése... Így talán vissza nyerhetjük tudásunkat... Megvilágosodás , hogy kik vagyunk, honnan jöttünk, miért zártak ide minket.


Akkor még , ami biztosan megmentene minket, ha elhagynánk a naprendszerünket, és ott halnánk meg, ezzálltal talán a lelkünk olyan messzire kerül ettől a rendszertől, hogy szabadok lehetünk...


De nem tudok, olyan hajóról amivel elhagyhatnák börtön bolygónkat.



Remélem segítettem...

2011. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olvassátok el, nagyon érdekes... Biztosra veszem hogy igaz..


[link]

2011. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Diator!

Nagyon érdekes amit írsz nem különben amit belinkeltél...

Szóval szerinted ha lesz valami 2012 végén akkor CSAK az UFO(vagy domain)khoz lesz köthető?Bizonyára te is tudod ,hogy nagyon sok kitaláció röpköd a neten ,hogy csak párat említsek:újjab jégkorszak,földrengések ,özönvíz stb..én ezekben nem tudok hinni,úgyanúgy mint ahogy a 2012-világvége c. film sem fogott meg,viszont emellet sokat lehet olvasni ,hogy az UFO-k fognak támadni?Pár hónapja elég sok helyen pl:Híradó ,rádiók közölték ,hogy felfedeztek 3 (3szög alakú) felénk óriási sebességgel közeledő pontocskát akkor még a plútó mellett...Szted ennek van valami valóság alapja?..A TV-ben lehetett látni,ahogy egy maja kutató kijelentette,hogy nem tudja mikor lesz világvége de biztos ,hogy nem 2012-ben!!Engem eléggé érdekel ez a világvége téma ,bár nem vagyok túl idős.Akiket én ismerek felnőtteket mind csak röhögknek eggyet ezen a 2012-ös dolgon...,mert ugye mostanában elég sok világvégét jósolnak..

Köszi,hogy elolvastad várom válaszod!

2011. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Még hozzá tenném ehhez a 2012 témához kapcs. ,hogy nagyon sok helyen ahogy írtad felvilágosodást jósolnak vagy éppen dimenzióváltást...
2011. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy találhattok ki ekkora baromságot,hogy a Föld börtöngolygó?Mi az alapja ennek?


Persze az jó lenne,ha visszanyerjük a régi tudásunkat (Atlantisz),de a Föld nem börtönbolygó.

2011. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy a bolygónk egy elfeledett bolygó a naprendszerben... Egy régi birodalom rabjai vagyunk...


Nem tudom, hogy mi-mint emberek elfeledve lettünk egy börtön bolygó lakói , vagy pedig eleve erre lettünk hivatottak, hogy itt éljünk ezen a bolygón és erre a célra lett kialakítva a bolygónk.



Nem igazán tudom elolvasni amit írtál alattam lévő válaszoló mert nagyon fáradt vagyok.. Nem rég érkeztem haza... de ha kipihenem magam válaszolok rá...

2011. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!