Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek UFO-t láttam?

Szerintetek UFO-t láttam?

Figyelt kérdés
tegmap kettő körül feküdtem a kertben és néztem az eget.a napra ráment egay felhő, és egyszer csak egy fehért, világos gömböt pillamtottam meg az égen, ami ide-oda keringett,de nem lassan...gyoran befutottam , mire anyukám óriási megkönnyebbüléssel fogadott, közölte hogy már 6 óra és órák óta keresszerintetek csak elaludtam vagy történt valami?
2011. aug. 10. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
még egyszer leírnád sztorit érthetően? :) köszi
2011. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem biztos felvittek magukkal és az űrben lassabban telik az idő amiatt lehet az időeltolódás
2011. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
BASSZUS ez ufo lesz
2011. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen UFO-t láttál.
2011. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Elvittek. Ez nem vitás. Ha órák óta keresett, miért nem talált, ha a kertben feküdtél? Nem tapasztaltál azóta magadon valami furcsát?
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kriszesz91 ***** válasza:
2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
anyukádnak elfelejtetted megmutatni a gömböt?
2011. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
uccsó előtti, igen, olyat láttam, mik azok?
2011. aug. 10. 19:58
 9/19 kriszesz91 ***** válasza:
hát nemtom neked megmondani, nemrég votl a tv-ben national geographicon hogy vannak furcsa fénygömbök anglia egy részén, állandóan felbukkannak, és hihetetlen mozgásokat produkálnak a levegőben... vannak, akik azt mondják, intelligens természetes "lények" de még nem tudtuk megfejteni mik is azok... De az a pont az égen, melye ta videóban láttál, biztos nem satellit, vagy egyéb Űrkutatás által fellőt vmi... észre lehet venni, hogy a kíváncsi videózók örömére, még villant is nekik egy k*va nagyot:D biztosat nem merek állítani, de vagy igazi UFO ról van szó, vagy vmi ember alkotta "meteorológiai léggömb" Mindíg ezzel jönnek xD
2011. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
biztos apád volt az égen ott repkedett :Đ johogy mé lenem spricolt gëcivel mer akkor meleg lettél volna mint spé...
2011. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!