Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt miért hisz mindenki az...

Itt miért hisz mindenki az UFOkban?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek bennük de ez magán vélemény! Kérlek magyarázátok, indokoljátok meg mért hisztek! köszi!
2011. aug. 12. 07:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
elözönek igaza van! mivan ha 30ezer évvel fejlettebek mint mi??? akkor nagy baj is lehetne ha rosszat akarnának!
2011. aug. 12. 16:51
 22/25 anonim ***** válasza:

én hiszek az UFO-kban mert a szomszéd gyerek átdobott valamit a kertünkbe és nem tudom mi volt az...

amúgy meg találtak olyan bolygót amin LEHET hogy van élet mert olyan távolságban van a csillagától (de ez nem azt jelenti hogy vannak ott életfeltételek (bár lehet hogy nem csak a szén alapú élet létezik))

2011. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy én miért hiszek benne, hanem az, hogy te miért nem hiszel benne?



Annyit tudok mondani, az nem hisz benne aki tudatlan.

2011. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Inuaki ***** válasza:
100%

Miről beszélsz kérdező... az emberi faj primitív tudatlan...


Persze, hogy léteznek földön kívüliek, csak gondolkodj kicsit, sosem gondolkozol, mindig megvan a magad tenni valója, gondolkodj és rájössz az igazságra!!


Közöttünk is vannak földönkívüliek, minden bizonnyal figyelnek minket, segítenek a fejlődésben, elemeznek minket, tanulmányozzák az életformánkat, itt vannak köztünk, akard, hogy látni akarod és látni fogod!


Csak úgy mondjátok, hogy hülyeség, hogy léteznek UFO-k ... nemsokára eljön az előre ugrás, az ilyenek, akik nem hisznek, és nem gondolkoznak, nem jönnek velünk, a következő dimenzióban.


Akik hisznek, azoknak sok szerencsét az előre ugráshoz!



Ennyi voltam, JÖHET A LEPONTOZÁS....

SZIASZTOK

2011. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
mert a kiskutya szőrös , és nem borotválkozik
2011. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!