Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A széndioxid kibocsátás...

A széndioxid kibocsátás kiprovokálhatja a földönkívüliek támadását. Ez mennyire lehet komoly?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy tisztában vagyok azzal, hogy a Harmonet.hu nem a legbiztosabb forrás az interneten, de amit leírnak a cikkben elég elgondolkodtató. Ti hogy vélekedtek erről? Lehet valami igazság alapja? Ezzel amúgy a NASA félig-meddig azt is elismerte, hogy léteznek földönkívüli lények (igen tudom, hatalmas az univerzum, de eddig csak a félrebeszélés ment, most meg úgy írják, mintha teljesen egyértelmű lett volna ez.)
2011. aug. 21. 15:06
 1/8 A kérdező kommentje:

A link lemaradt, elnézést.


[link]

2011. aug. 21. 15:08
 2/8 Valaki Renáta ***** válasza:

Már sok olyan dokumentumfilm is készült, amely arról szól hogy nincs is globális felmelegedés.

Itt egy pl.

http://www.youtube.com/watch?v=qyKJiMptXkU


Szóval nem tudom, melyik fél téved. De azt főleg nem hiszem hogy ezért megtámadnának.

2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Valaki Renáta ***** válasza:
Esetleg az atomszennyezés zavaróbb lehet...
2011. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Valaki Renáta ***** válasza:
Viszont! Azt már több cikkben is észrevettem hogy a NASA próbál valami "földönkívülis dolgot" beharangozni. Azt nem tudom ezt hogyan fogják eljátszani, de már eleve azt feltételezi hogy ránk fognak támadni...
2011. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nyugtattál meg, Renáta. :) Vajon tényleg az lesz, mint az amerikai filmekben? Hogy jönnek rajostól, és leigáznak minket? Én ezt nem akarom elhinni. Ha eddig nem tették, ezután miért tennék? Szerintem a nap sokkal veszélyesebb bolygó (kitörések és egyéb dolgok végett), a mi "kis" globális felmelegedésünk szerintem abszolút nem hat ki az univerzumra, egyszerűen magunkat írtjuk ki. Legalábbis én így gondolom, aztán lehet, hogy tévedek. De bízom abban (félre ne értsd ezt a kijelentésem), hogy nem neked lesz igazad.
2011. aug. 21. 16:25
 6/8 Valaki Renáta ***** válasza:

:) Jó dehát én is azt írtam hogy szerintem nem lesz ilyen.:)

Vagy ha lesz is valami, az egy színjáték lesz és nem földönkívüliek fogják csinálni. (Amerikának egyébként is jó üzlet a háború.)

2011. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ezért ide jönnének az földönkívüliek, és megtámadnának, a Nap pedig nem bolygó.
2011. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy valamelyik magasan kvalifikált gyk fan beszól, hogy bolygónak írtam a meleget adó csillagunkat. Elnézést Mr. tokéletesség.
2011. aug. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!