Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2 éve 1 hatalmas fém golyó...

2 éve 1 hatalmas fém golyó van a lábamba. Arra gyanakszom földönkívüliek tették bele. Ha kiszedetem az orvossal belehalnék?

Figyelt kérdés
Jó napot kívánok. Én még csak most regisztráltam kérem nézzék el ha valamit rosszul csinálok. Már 2 éve benne van a lábamba 1 golyó. Egyik ismerősöm mondta hogy kérdezzem meg a gyakorikerdesek.hu-n mert itt van egy ürge aki arról híres hogy ért a földönkívüliekhez. Gondoltam megpróbálom hátha tudtok segíteni. Az orvosok szerint fém. Ki akarták venni de nem hagytam félek ha kiszedik belehalok. Az lenne a kérdésem ha kiszedetem az orvossal meghalok-e?
2011. aug. 21. 15:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/146 anonim ***** válasza:
32%
Szokott de csak késő este!
2011. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/146 A kérdező kommentje:
Renáta drága én az ég világon mindennel próbálkoztam már. Hidd el hogy fém. Eljöhetsz a házamba szívesen látlak gyere fogd nyugodtan meg nézd meg hogy fém.
2011. aug. 21. 17:05
 83/146 anonim ***** válasza:
83%

Nem halsz meg, ha kiszedik. Sokkal valószínűbb, hogy az fog gondot okozni ha bentmarad.

Milyen módon vizsgálták meg az orvosok és állapították meg, hogy fém? Ugyanis lehetséges tévedés ilyen esetben hiszen bizonyos berendezések fémnek érzékelhetnek más anyagokat is.

Javaslom, hogy mielőbb szedesd ki, a legtöbb fém hosszú távon igen súlyos károkat tud tenni a szervezetben, az hogy már 2 éve benned van is elég baj, de az még nagyobb ha nem szedeted ki sürgősen.


Az "UFO tette belém" elképzelést meg hanyagold, rengeteg módon kerülhet az emberbe mindenféle nem oda illő dolog. El sem tudnád képzelni miket találtak már emberben.

2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/146 Valaki Renáta ***** válasza:
26%

Én elhiszem hogy fém!

Ha van valami emléked arról hogy hogyan került oda, akkor az a regressziós hipnózis során felszínre fog jönni.

Lehet hogy érdemes lenne megpróbálni.

2011. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/146 anonim ***** válasza:
27%
404 segített már olyan embereken akikben volt ilyen fémdarab mint benned,ő tud segíteni majd.
2011. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/146 A kérdező kommentje:
Én azért gondolom hogy földönkívüliek voltak mert amikor legelőször észrevettem hogy ott van nekem egy golyó akkor nem így nézett ki! Volt vágás is rajta és kékes-lilás volt a bőröm körülötte és akkor fájt is vagy 3 hónapig főleg amikor az orvosok nyomkodták nézegették! Csak azóta az a vágás az már begyógyult. Ebből gondoltuk a fiammal hogy azt valami szánt szándékkal beletette. Nem merem kiműttetni, visszautasítottam mert félek meghalok ha kiveszik.
2011. aug. 21. 17:15
 87/146 A kérdező kommentje:
Attila megvárom 4004t van időm. Ha 2 évig benne volt ezt a kis időt kibírom. Visszajövök késő este.
2011. aug. 21. 17:18
 88/146 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell parázni, majd 404 kiműti azt a nyamvadt implantátumot. :D
2011. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/146 anonim ***** válasza:
94%

404 a világ legjobb sebésze, hiszen a saját agyát is kiműtötte és még mindig él.

Én azt mondom, ATOMOT NEKI.

2011. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/146 anonim ***** válasza:
32%
Szegény. De sajnállak. Ne félj 404 tudni fogja hogy meghalnál-e ha kiszedik.
2011. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!