Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez minek a hangja lehetett?...

Somogyilaszlo kérdése:

Ez minek a hangja lehetett? (Egy ismert madárhangra és kocsiriasztóra sem hasonlít. Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már 2-3 hónapja foglalkozom UFOkal,földönkívüliekkel.Több száz oldalnyit olvastam neten,könyveket,tanultam fizikát,stb.Nos eddig ismeretek széles tárházát szedtem össze és ki tudom szűrni a valótlan állítások nagy részét.Nade most hozzáértők tapasztalata kellene!2napja este hajnali 2 körül a szüleim (mind a ketten,és még 1;2 ember a faluban) egy különös hangra lettek figyelmesek mely nem hasonlított sem madár hangra sem kocsiriasztó zajára...Ezt az elmondásokból tudom!Megkérdeztem hogy mire hasonlíthat ez a hang vagy mihez áll a legközelebb de csak azt a választ kaptam, hogy ezt nem lehet behatárolni...Lehetséges lenne ,hogy megérezték a földönkívüliek, hogy 2-3 hónapja szinte csak velük foglalkozom??Vagy van valami újfajta repülőgép aminek nagyon éles hangja van és szinte csak a szüleim hallották?


U.I:Azt elfelejtettem írni az elején, hogy ez a hang leginkább egy(eddig még sosem hallott) gépre hasonlított!

Akinek van fogalma,hogy mi lehetett ez a hang akkor írjon!


2011. aug. 23. 09:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb azóta foglalkozom a témával, mint te. Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy mi lehetett az, amit a szüleid hallottak, ennyi infóból ez szerintem lehetetlen - aztán lehet, hogy a következő kommentelő rám is cáfol, és megmondja, hogy mi volt.


Amúgy mióta én is benne vagyok a témában, furcsa dolgokat veszek észre, amit olyan ember biztos nem venne észre, aki nem olvasgatott e témákban. Érdekes... :)

2011. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Szerintem csak valamilyen gép köhögött.

Az hogy észre veszel olyan dolgokat miket más nem, azt is jelenti hogy másra figyelsz mint a többiek.

A legtöbb ember tud ráérzéssel olvasni a gesztusokból, én elolvastam egy testbeszédről szóló könyvet azóta figyelem tudatosan az emberek gesztusait jééé és többet is megértek belőle mint akik nem. De furcsa... ki hinné. Furcsa dolgokat én is hallok. A legfurcsább hang amit vala hallottam az a toszó macskék hangja volt. Nekünk sosem volt macskánk az unoka testvéreméknek van, és egyszer úgy voltam náluk hogy ott nekiláttak toszni a szemem előtt, de vala iszonyatos földöntúli hangot adtak ki, tök megijedtem. Vannak olyan madarak akik szinte bármilyen hangot képesek utánozni. Az autó hangjától kezdve az ajtó nyikorgásig az emberi szavakon át más állatok hangjáig. Lehet hogy ez a madár a szomszéd faluból jött megosztani hogy a Pityubá-nak így köhög a fűnyírója.

Egyébként meg nem hiszem hogy külön felfigyeltek volna rád, mert vannak akik sokkal durvábban foglalkoznak vele, és ha léteznének ufók akkor el is tudnám képzelni hogy ez zavarja őket. HA ezek a módszerek egyéltalán érnek valamit. De nem valószínű ha idáig eljutottak akkor a technológiájuk nem lehet kompatibilis a mienkkel, ha cska nem akarják hogy az legyen. De nincsenek itt idegenek.

2011. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom hogy egészem biztos,hogy nem macskák hangja,madár hang vagy géphang volt!Azért írtam ki a kérdést,csak 2 nappal az "eset" után ,mert utánajártam és nem találtam semmit ami hasonlított volna egy picit is arra a hangra!
2011. aug. 23. 11:05
 4/46 A kérdező kommentje:
Na pls infó ha ez segít valakinek : TÖBB MINT 2 PERC VOLT!
2011. aug. 23. 11:07
 5/46 anonim ***** válasza:

Nem tudni. Sajnos nem hallottuk.

Velem is megtörtént hasonló eset, mikor este próbáltam aludni olyan éjfél-1 körül. Fura hangra lettem figyelmes, de nem tudtam mihez hasonlítani. Kb 3mp-ig adta ki a hangot, de olyat még soha nem hallottam. Mellettünk van 1km-re 1 erdő, onnan jött, de nem állat lehetett sztem..

2011. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
A tőlünk is 1km-re erdő van:D De az erdő pls a hang nem függ össze,mert az elmondás szerint a hang epicentruma ,vagy nagyon közel volt a házhoz,vagy a hang volt nagyon erős..
2011. aug. 23. 11:41
 7/46 anonim ***** válasza:
Inkább akkor erős. De énis kíváncsi lennék, hogy mi lehetett.
2011. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül egy kezdő dídzsí a közeletekben? Csak mert néhány hónapja velem is megtörtént, hogy éjfél-hajnali 1 körül valami beazonosíthatatlan hangot hallottam, de olyat, hogy komolyan azt hittem, hogy épp egy ufo száll le a kertben xD Aztán persze kiderült, hogy csak a szomszéd szerzett be egy DJ pultot és persze hajnali 1-kor, full részegen állt neki próbálgatni.
2011. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
XD még a közelben sincs.:)
2011. aug. 23. 12:20
 10/46 anonim ***** válasza:

10.43-as igen csak magasan iskolázott, finom úriember lehet.

Legközelebb ne forgasd ki a szavaim, és nem leszel f-sznak nézve.

2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!