Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Különös hangok világszerte?!

Különös hangok világszerte?!

Figyelt kérdés
az elmúlt hónapban a világ minden táján rendkívül furcsa, néhol ijesztő hangokat, búgást, rezonálást hallanak, mely esetenként egy óránál is tovább tart. Florida, Michigan, New Jersey, Victoria B.C., Alkmaar, Maryland, Scandinavia. Búgó, néhol fémes, de sokszor fúvó kürtökre hasonlító hangokat észleltek és a legfurcsább az egészben, hogy mindenhol hasonló az esetek leírása. Éjszaka és nappal egyaránt előfordul.
2011. aug. 23. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
nagyon úgy tűnik hogy valami közeledik!! már én is hallotam ezeket a hangokat, és nem vagyok egyedül vele!! mielőtt hülyének néznétek
2011. aug. 23. 19:50
 2/73 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még ilyeneket, viszont láttam egy dokumentumot, ami egy várost mutatott be, ami mellett ilyen hangok voltak, a föld mélyéből talán, de már nem emlékszem annyira.
2011. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
87%
Én még csak nem is hallottam ilyesmiről, de nem nézek senkit hülyének, én hiszem, hogy léteznek különleges lények, még ha nem is konkrétan ufók ://
2011. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
mutass már egy külföldi cikket ezzel kapcsolatban!:D The Sun szintű Blikk hasonmás újságcikk is megfelel:)
2011. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 HunnMonster ***** válasza:

Hallgassátok meg, elvileg ezek a ''Fák'' hangjai.

[link]

2011. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 HunnMonster ***** válasza:
100%

Hát szerintem ezek a videók nem hamisak.

Viszont ahhoz hogy idegen lény legyen túl szabályos.

De ki tudja, elég bizarr.:/

2011. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, az angliai Woodland-ben pl. állandóan van egy morajló alapzaj, pár hónapja jelent meg elvileg.


"Egy angliai kistelepülés lett a legújabb áldozata annak a jelenségnek, melyre mindmáig nem született elfogadott magyarázat. A Durham megyei Woodland mintegy 300 lakosa szenved attól a morajló, zümmögő hangtól, mely – állításuk szerint – minden éjszaka át- meg áthatja a környék levegőjét. Az autómotor zúgásához hasonló hanghatás néha olyan erősen jelentkezik, hogy még az ágyakat is megremegteti.


A rejtély nem is magában a hangban keresendő, hanem annak forrásában – ezt ugyanis nem találják a közösség tagjai. Nincsenek is egyedül ezzel a problémával: az elmúlt évtizedekben többször felbukkant már a jelenség, melyet hol UFO-knak, hol kormányzati kísérletek kísérőjének, hol pedig elhagyott bányák zajának tituláltak az észlelők. Annyira ismertté vált, hogy még az X-akták sorozatban is szerepelt. Legismertebb felbukkanására még az 1970-es években került sor, Bristolban, ahol a folyamatos zúgás miatt ezrek panaszkodtak orrvérzésre, álmatlanságra és fejfájásra. A morajlás egyébként nem sokkal felbukkanását követően ugyanolyan gyorsan el is tűnt, magyarázatot nem, csak aggodalmat hagyva maga mögött.


Visszatérve a woodlandiakhoz: az egyetlen fő utca köré épülő, farmokkal gyakran tarkított település lakói azt állítják, két hónapja minden éjfélkor megszólal a zaj, és nagyjából hajnali 4 óráig zavarja a pihenésben őket. Ezt követően megszűnik, lehetetlenné téve forrásának felderítését normális napfény mellett. A környéken amúgy nincsen nagy zajt keltő létesítmény; se egy üzem, se egy elhagyatott bánya nem szolgálhat magyarázatul.


A korábban áruházi nyomozóként dolgozó Marylin Grech arról számolt be a jelenséggel kapcsolatban érdeklődő médiának, hogy házának bizonyos területein hangosabban szól a morajlás, mint más helyiségekben. Az 57 éves hölgy szerint egyértelműen kívülről ered a hang forrása: "Az egész házban vibrál. Hiába kapcsoltunk le minden elektromos berendezést, sőt, magát a villanyórát is, továbbra is halljuk. Néha, amikor fekszünk az ágyban, a levegő csak úgy lüktet körülöttünk." - állítja Grech, aki szerint nem fülzúgásról van szó, mivel az magas hangon "szól", a jelenség viszont egyértelműen alacsonyfrekvenciás (azaz mély hangokat bocsát ki).


A hölgy szerint, mivel falujuk relatíve elzárt a külvilágtól, két hónappal ezelőttig a nyugalomra vágyóknak igazi paradicsom volt. Gyakorlatilag nincsen motorizált közlekedés éjszaka, ám a morajlás kezdete óta nincsen nyugalmuk - a zaj ugyan "csak" hajnali 4-ig tart, de utána egész nap visszhangzik a fejükben.


A Durham megyei önkormányzatnál környezetvédelmi menedzser beosztásban dolgozó Gary Hutchinson elismerte, hogy megkeresték már őket a falu lakói, de egyelőre még nem léptek akcióba. "További visszajelzésekre várunk, mielőtt eldöntenénk, mit teszünk." - nyilatkozta Hutchinson."

2011. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:

nagyon úgy tűnik hogy valami közeledik!! már én is hallotam ezeket a hangokat, és nem vagyok egyedül vele!! mielőtt hülyének néznétek"


Hol hallottad, itt Mo.-n? Nem hülyének nézlek, tényleg érdekel. Amúgy tele van a youtube ilyen videókkal.

2011. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 HunnMonster ***** válasza:

Végre, egy olyan sztori amiben már lehet hinni, ami nem egy gagyi ufót, meg repitilián izék vannak, hanem bizonyított bizonyíték(xD) most nem?:)

Itt vannak a videók, és tuti nem hamisak, majd megbeszélük több ezren hogy ezt a hangot vegyék fel?:D

Nem lehet hogy 2012-hőz köze van?:)

2011. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!