Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Bizonyíték az UFO-k létére? A...

Bizonyíték az UFO-k létére? A fémtiszta magnéziumrúd, jelenthet-e hiteles bizonyítékot?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus Kérdése:


Következetesen megvizsgálva az idegenek repülő csészalj formában tőrténő itt tartózkodásának reális esélyeit, most számbavettem a mellette szóló bizonyítékokat és olyan esetet mutatok be, mely eldöntheti a vitát, legalábbis az UFO észlelések egy részére szolgálhat bizonyítékot.


Amennyiben valóban a földünkre látogattak valaha és napjainkban idegenek, akkor egy idő után kell hogy legyen nyoma is. Itt hagyhattak egyes elrablások illetve látogatások után földönkívüli technológával készített szerkezetet.


Felmerűl a kérdés létezik-e megdönthetetlen bizonyíték, ami földönkívüli technológia készítette tárgyi bizonyíték és egy csészealj itt jártakor maradt itt.


Nos, valójában már volt erre példa és nem is kell messzire menni hozzá. Még valamikor tizenvalahány éve találkoztam egy esettel. Egy földi eltérítés alkalmával hazánkban egy eltérített úrnál maradt egy szűrke típusú fajtól származó fémtiszta magnéziumrúd.


100% tisztaságú magnéziumból volt és a közepén olyan vékony anyag amit nem vitt át az ipai röntgen sem. A pálcán a naprendszerével azonos számú kerek dekoráció és sorrendben a harmadikon vagyis a földet jelképezvén volt egy háromszögben levő szem és belőle időnként fények távoztak a tulajdonos elmondása szerint. Sok helyen be lett vizsgálva és hiteles laboratóriumi jegyzőkönyv is készűlt róla. Tudományos oldalról nem tőrtént megkeresés, mert sajnos idő előtt eltűnt. A tulajdonos szerint aki sajnos attól tartván hogy a hatóságok elkobozzák az értékes tárgyat feldarabolta, majd állítólag egy éjjel visszavitték a szűrkék a bolygójukra. Nekem volt szerencsém látni személyesen a tárgyat és bemutatásra került a nagyérdemű előtt is egy ufómagazin szervezésében sorra kerűlt ufókongresszuson.


A tulajdonos és az ufószövetség tagjai szerint (akik egyszersmint az ufómagazin szerkeztői is) időnként világító fényeket adott ki magából a rúd, ám ezek periódikusságára és intenzitására nem tudtak releváns hipotézist felállítani. Egyértelműen meg vannak azok a laboratóriumi hiteles jegyzőkönyvek amelyek bizonyítják, hogy 100%-os magnéziumrúdról volt szó. Kollégáim szerint ezt akkor lehetett volna hitelt érdemlően bizonyítani, ha átadják nekünk (fizikusoknak) egy baható és perdöntő vizsgálatra, erre sajnos nem került sor, mivel végérvényesen eltűnt, így ezen a próbatételen elbulott az eset.


2011. aug. 24. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Voltam már ennek a dolognak a közelében is...
2011. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszek erre. Akkor még "Nem földi anyagok"-ból volt. De röhej volt mert amikor végre megmutatta a fickó akkor látszódott hogy egy szar, réz mozsártörő volt. Így szólt a beszámolója az úrnak: Kocsmába volt nappal, majd este elindult haza. Út közben egy repülő csészealj a feje fölött lebegett és felsugározta a fedélzetre, hátrahagyván a biciklijét. Ott az idegen lények megnézték őt, tevékenykedtek és a fémrudat egy műszerfalszerűségen tologatták. Elvesztette az eszméletét és reggel tért magához az erdő szélén zsebében a fémrúddal.
2011. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ez miért lenne hiteles..sztem bármelyik komolyabb laborban öszedobják neked...

de ha jól tudom a magnézium már szobahőmérsékleten is reagál az oxigénnel...szóval nem nagyon értem hogy hurcibászhatott valaki egy 100%-os magnéziumrudat anélkül hogy a felülete oxidálna..-.-"

2011. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha sok egymástól független tudós és kutatócsoport megvizsgálja akkor igen.


OFF: Most olvastam ennek a 404 nevű kommentelőnek néhány hozzászólását és egyszerűen nem jutok szóhoz. Nem hittem volna hogy ekkora szélhámos létezik a földön. És a legszomorúbb, hogy a sok 14 éves dugódani meg az ilyeneket isteníti...

2011. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

404 es története igaz

ez meg nem

ez a különbség köztük.

:)? Willy?

2011. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 GusztixD ***** válasza:
87%

hmm ezt jólösze csapták mert a felese igaz :D:D:D



Üdv:GusztixD

2011. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

100% os magnézium tisztaságot itt még nem értek el. Csak szennyezéssel lehet földileg előállítani. Vannak reakció általi anyagok is amik sugárzásra változnak színváltás meg esetleg forma is megtörténhet. Nem lehet tudni hogy magnézium 100% os tisztasággal lehet nem ég max. a normálba a szennyezés gyujcsa be.


Lehetséges földönkívüli anyag.

2011. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem 404-nek kellene összetrollkodnia a fórumot és a többi gyagyásnak a 404-es kérdéseivel, hanem érdemben kellene vitatkozni. Ez ilyen kérdés, mert szerintem lehetett valóság. A magnéziumrúdból csak a rúd volt, maga az űrhajó nem, nagyon sok esetben egyszerűen belebegtetik az eltérített egyént, de ezt sem tudják itt ugye a "nagyokosok", mert csak egy skizo trollkodását olvassák.


A vizsgálat pedig hiteles volt és laboratóriumi körülményekközött egy intézetben zajlott, tehát szerintem igez volt.

2011. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja meg a kazetta is az volt amiről lekaparták a hologrammatricát a rúdhoz.
2011. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!