Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyítékot találtam rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítékot találtam rá, hogy a barátom "érzelmileg csal meg". Nagyon fáj, mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, másfél éves kapcsolatunk van. A barátom egy másik lánnyal levelezik, és ezekből a levelekből kiderült, hogy vonzódik a lányhoz. Viszont azt írta neki, hogy ne találkozzanak egy ideig, mert engem szeret, és megpróbál ezen túllépni. Ez nekem nagyon fáj, ebben a tudatban nem vagyok képes folytatni a kapcsolatot, pedig nagyon szeretem. Mit tegyek?
2011. aug. 1. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
beszéld meg vele. ez nem megcsalás. bőven nem. helyesen cselekedett. de mindenképp szólj neki és beszéljétek meg!
2011. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
csald vissza.
2011. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Reaper777 ***** válasza:
18%
a jó pasik félredugnak ha neked jó pasi kell akkor ne csodálkozz ha megcsal mert pancser vagy és mert nem tanultad meg 1 jó pasi ha meg teheti meg is teszi amilyen idióta vagy meg is bocsájtanál neki
2011. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Leírta, hogy téged szeret, nem akar találkozni a másikkal emiatt, magyarul téged választ.


Hosszútávú kapcsolatban, ahogy telnek az évek és eloszlik a lila köd, biztos neked is lesz majd olyan férfi ismerősöd, akit vonzónak, szimpatikusnak találsz. Ez még nem "érzelmi megcsalás" egyszerűen jön és kész. Aztán ahogy jött, el is múlik. Persze csak akkor, ha tényleg a mostani párját szereti az ember.


Szerintem ne aggódj, ne reagáld túl a dolgot, folytassátok a kapcsolatot és kiderül, hogy mi van. Ha működik, akkor elfelejti a másik lányt, ha nem, akkor úgyis mindegy előbb-utóbb jönne valaki más vagy neki, vagy neked.


Egyébként ugye nem titokban másztál bele a levelesládájába...?


26/N

2011. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 depp81 ***** válasza:
100%
Baromság amit előttem írt valaki, tudod egy jó pasi is lehet szerelmes... Szerintem is üljetek le és beszéljétek meg, ezek szerint ragaszkodik Hozzád a párod.
2011. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Análsex lesz a legjobb megoldás!
2011. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Imádom a beteg embereket kedves utolsó:):)Ezért járok ideee....XDXDXDXD
2011. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kémkedj még egy picit utána.
2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Beszéld meg vele! de te vagy a nyerö! melletted voksolt! nem találkozik a másik csajjal és téged szeret még a csaj is tudja! felvállalt ! ne parázz a dolgokon! 20/l
2011. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez most biztos rossz érzés, de szerintem beszéljétek meg. Gondolom titokban olvastad ezt a levelezést, de még így is megéri szóba hozni. Különben csak gyötröd magad.

Bár ezt elkerülheted, ha hiszel azoknak, akik itt írnak neked, hogy inkább örülj neki, hogy ellenáll a kísértésnek. Mert bárhogy is van, az ember néha meginog, de ő nem esett bűnbe, és a csajnak se kamuzott valami lerázó dumát, hanem nyíltan megmondta, hogy téged szeret.

Viszont, ha tényleg ennyire szörnyen bánt, és az se segít, ha átbeszélitek, akkor lehet, hogy tényleg nem jó ötlet vele maradnod (bár hangsúlyoznám, hogy azért nem, mert lelkileg tönkremész, nem azért mert egy szemét férfi, ez nem megcsalás )

2011. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!