Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erre gondoltatok már, Ufó-látó...

Erre gondoltatok már, Ufó-látó barátaim?

Figyelt kérdés
Tudom, az Ufo azonosítatlan repülő tárgyat jelent, ami bármi lehet. De most beszéljünk az idegenekről. Eljön ide egy földönkívüli űrhajó nagyon messziről (nyilván csúcstechnológiával rendelkeznek, főleg ha többször is látogatnak, hisz mi még csak álmodozunk róla hogy egy másik naprendszerbe eljussunk) szerintetek a fejünk felett fognak villogni, mint egy karácsonyfa, hogy minél nagyobb feltűnést keltsenek? Már nekünk is vannak lopakodóink, akkor nekik méginkább olyan, ami észrevehetetlen. Tehát nekem eléggé értelmetlennek tűnik, hogy látnánk őket éjszaka. Jelezni meg nem hiszem hogy így akarnának
2011. aug. 27. 23:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
emv-ék bocsi félre írtam.
2011. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

10:43

én úgy tudtam, hogy a Föld egy valóságshow

2011. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 reptoid tudós 2 ***** válasza:
A Föld tényleg egy valóságshow, és a Nap körül nem emp (vagy mi) van, hanem EPG (elektronikus programfüzet), hogy a reptoidok meg tudják nézni, mikor melyik műsor kezdődik.
2011. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy börtönbolygó, de ne mond nekem, hogy nincsenek a láncaitok nem engednek IGEN nagy mozgást.
2011. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy börtönbolygó, de ne mond nekem, hogy láncaitok nem engednek IGEN nagy mozgást.
2011. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A mi bolygónk kicsi. Egy csepp a tengerben.


10000 km átmérőjű. Egy személyszállítógép 3 óra alatt megkerüli a bolygónkat.


A mostani technikával már 1 óra alatt képesek átrepülni a bolygónkat.


A mi országunk is kicsi.



Na a lényeg, hogy rabok vagyunk.... Függünk az egyháztól, a jogoktól, az államtól, a bankoktól, az élelmiszerüzletektől, Magától a pénztől, saját embertársainktól, a főnökünktől... A családtól, a levegőtől, Egyszóval rabok vagyunk..


Nem tiszta lélekként élünk, hanem egy életként ami rab, egy testben egy bolygóban....



Na remélem érthető amit elmeséltem.

2011. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rabnak lenni is egy, úgymond, cél. Valakinek be kell töltenie.
2011. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez akkoris nekem jutott előbb eszembe, bibibí!


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2083..


De érdekes módon normál válasz még egy sem jött a kérdésre, ide sem.

2011. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ó, tényleg :DD Néha előfordul hogy szóról szóra ugyanaz a kérdés fenn van, mint az enyém. Bennem akkor fogalmazódott ez meg, amikor kinn álltam egy éjszaka, és a repülőket figyeltem.


Egyébként én nem tartom lehetetlennek, hogy jártak itt, vagy járnak errefelé, és hogy valaki lát valamit, és rögzíti, csak az tűnik értelmetlennek, hogy egy űrhajóval világítanának. Persze előfordulhat ettől még bizonyos esetekben...

2011. aug. 28. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!