Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok az elenin körüli...

Crixos kérdése:

Mit szóltok az elenin körüli hangokról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=7Q3xT-UBVbs&feature=related Ez pl komolyan ilyen lépegetős hang. xD
2011. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 ABSOLON ***** válasza:

Kedves Crixos!

Furcsa ez a hang nem tudom mit gondoljak róla.

Nem igazán vagyok képben elmondanád egy privátban vagy akár itt is hogy mik ezek az elenin körüli hangok?

Ezeket szeretném tudni róla:

Mikor vettél fel ezeket a hangokat?

Te mit gondolsz róluk és hogy mi az az elenin (egy hely egy város)?

2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ez engem is nagyon érdekelne
2011. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hátborzongató. az Elenin elvileg egy kisbolygó vagy barna törpe vagymi. szal átmenet egy csillag és egy bolygó közt, vagy nevezhetnénk kőzetcsillagnak is. a hőmérséklet elméletben tűrhető lenne a felszínén. egy másik faj kialakíthatott rajta egy bázist. vagy a kísérő üstököse a törpének? már nem is emlékszek igazán. Csak kárhányszor hallgatom meg, a hanghullámok sűrűsége alapján ez egyértelműen beszéd. valaki az Eleninről mondai akar valamit. persze volt pár évtizede hogy fogtak egy rádióadást, de arról azt mondák h egy mexikói rádióállomásról kapták a jelet (persze abból is ki tudja mi az igaz.) eddig az sem biztos h ütközni fog velünk. már csak az a kérdés, hogy mit üzenhettek
2011. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tartalmas válasz.
2011. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nos kedves ABSOLON, nagyon úgy tűnik hogy szerintem ez az Elenin nem csak egy sima üstökös, hanem egy mesterségesen létrehozott és pályára állított valami...és nagyon intelligens módon van vezérelve ami közeledik a föld felé! és erről vették le ezeket a nagyon furcsa hangokat, amit máig próbálnak megfejteni de mindhiába...
2011. szept. 6. 09:51
 17/19 anonim ***** válasza:
jönnek a reptoidok?
2011. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ABSOLON ***** válasza:
Koszi Crixos!
2011. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves Crixos olvasd el ezt : [link]
2011. okt. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!