Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért lett az egész kategória...

Miért lett az egész kategória egy vicc?

Figyelt kérdés
Az lmúlt hónapokban voltak értelmes kérdések, de mostnában már nem találok ilyeneket:S Ez mi miatt lehet?
2011. szept. 7. 17:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
78%
Sajnos nagy az isten állatkertje, csak alacsony a kerítés. Az UFO-észlelések engem nem mozgatnak, de azért tiszteletben tartom azokat, akiket ez foglalkoztat, hiszen én sem szeretném, ha az én érdeklődési körömet lenéznék, vagy kifiguráznák. Akármennyire is bunkóság, de én elvárnám ezt az alapvető tiszteletet a válaszolóktól és a kérdezőktől is egyaránt.
2011. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2011. szept. 7. 17:47
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Sok a troll, és emiatt sok értelmes ember elment, vagy ritkábban ír.
2011. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
2011. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
elment 404:(
2011. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Reptoid ezredes 4 köszi a választ:) Sajnos igazad van:/
2011. szept. 7. 17:52
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

igen drakoval is beszéltük hogy 1 hónapja gyorsabban és értelmesebb kérdések is jöttek de most hogy elkezdődött ez a trollface mánia azóta ide jár a sok kis csicska.amúgy nem mondom hogy a képregények nem jók de azért megmaradthatnának képregények nem kell mindenkit utánozni a sok kis majomnak

Ennyi

2011. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
én is benne lennék normális beszélgetésekben, olyanokkal akikkel lehet, mert veszekedni nem fogok senkivel sem az ő álláspontjáról, sem az enyémről... jah, meg csak kb 1 hete regisztráltam, bennem így még van remény, hogy lesznek normális kérdések, amiknél ki ki leírhatja a véleményét, esetleges tapasztalatait... a trollface, trollkodási mánia is leáldozik egyszer, remélem...
2011. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
2 hét aztán majd jön valami újabb dzsusztin bíber utánzat aztán eltűnnek ezek innen
2011. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Vannak az általános "mit jelent ez meg az az álmom" kérdések amik napi szintűek. 1-2 hete divatabb volt még a napi "mivan 404-el, ki az a 404" kérdések. Mostanába ritkábban tesznek fel értelmesebbeket, de akad azért néhány minden napra.
2011. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!