Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon UFO volt az égen?

Vajon UFO volt az égen?

Figyelt kérdés
Ma fél 10 körül kimentem cigizni és arra lettem figyelmes hogy egy nagyon gyorsan haladó és elég gyorsan villogó zöld pont megy az égen majd eltűnik...az egész kb 3 mp volt. Nem tudom mi lehet ez és nagyon kíváncsi vagyok. Remélem más is látta.
2011. szept. 8. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nem tudtad azonosítani, ezért a te szemszögedből UFO volt. :D De biztosra veheted, hogy repülő vagy műhold volt.
2011. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy repülőről nehezen tudom ezt elképzelni...inkább gondolnék műholdra..de hát egy műhold csinál ilyet?!
2011. szept. 8. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ma felhős volt az ég így valami repülőgép lehetett.

esetleg meterológiai ballon. Lehet mire megláttad azért tűnt el mert bekerült egy felhő fölé és eltakarta. Esetleg vitorlázógép vagy ejtőernyős vagy sárkányrepcsi is lehetett még. A műholdak nem villognak zölden azok olyanok mint a mozgó csillagok. De Még az is lehetett hogy valaki a felhőre villogott zöld lézerfénnyel. Nem tudom mit láttál ha én is láttam volna akkor lehet biztosabbat bírnék mondani.

2011. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manesz ***** válasza:
Szerintem műhold régen én is tapasztaltam ilyet de vagy tizet.
2011. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ó nagyon köszönöm a fölösleges válaszokat ez nagyon hiányzott látom észben alulmaradtatok kicsit :S ha nem tudsz normális választ adni akkor ne ide írj :)
2011. szept. 23. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Az UFO nem villog.)
2018. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!