Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van itt minden tele a...

Miért van itt minden tele a reptoidokkal? Miért nem lehet egy normális UFO észlelések témakör?

Figyelt kérdés
Az ilyen baromságok miatt röhögnek az ezotéria témakörön.
2011. okt. 7. 18:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Most komolyan. MUTATNA VALAKI IS EGYETLEN EGY BIZONYÍTÉKOT A REPTOIDOK LÉTEZÉSÉRE??? Én már 2,5 éve olvasom ezt az orbitálisan nagy baromságot de két és fél év alatt nulla bizonyítékot mutattatok."


Most komolyan. Mutatnál egyetlen bizonyítékot Isten létezésére? 2000 éve beszélnek róla, de még senki sem látta, mégis közel kétmilliárdan hisznek benne, ellenben én nulla bizonyítékot tapasztaltam.

2011. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%

"Most komolyan. Mutatnál egyetlen bizonyítékot Isten létezésére? 2000 éve beszélnek róla, de még senki sem látta, mégis közel kétmilliárdan hisznek benne, ellenben én nulla bizonyítékot tapasztaltam."


Ateista vagyok...

2011. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Olvasd el a Bibliát.
2011. okt. 8. 13:46
 24/30 anonim ***** válasza:
23:07 Nem abban az értelemben másolni, hanem abban, hogy minden kérdéshez bemásolja.
2011. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Olvasd el a Bibliát."


Háromszor elolvastam. És csak még jobban ateista lettem. Sőt, a többi nagy vallásnak a szentkönyveit is elolvastam.

Miért, szerinted, ha valaki elolvassa a Bibliát (ami nagy betű), akkor máris megvilágosodik, és keresztény lesz? Amúgy meg ez nem a vallás/valláskritika témakör, szóval ezt hagyjuk.

De még mindig várom azt a tömérdek sok bizonyítékot a reptoidok létezésére, ha már ennyien beszélnek róluk.

2011. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nagy betűbel írtam a Bibliát.
2011. okt. 8. 17:46
 27/30 anonim ***** válasza:

Ja reptoid invázió lesz, a zsidók Izraelben már tanulnak magyarul és már azt is megnézték milyen messze van Makó Jeruzsálemtől. XD

Ezek a topic-ok csak ennyit érnek, trollkodni.

2011. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hiába tudod mi az a nagybetű, ha írni nem tudsz.
2011. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Mi van?!
2011. okt. 10. 18:52
 30/30 A kérdező kommentje:
Mit írtam hibásan a Bibliában?
2011. okt. 10. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!