Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megmutatod a földönkívüli...

Megmutatod a földönkívüli VILÁGÍTÓ követ? (404)

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Válság van így be lett falazva a kő tégla helyett pénztakarékosságból. Nem lehet már megtekinteni, de ne aggódjonak a négyszáznégy fanclub tagok. Hamarosan visszatér a csávesz és egy új szenzációval áll elő. Előzetesnek annyit, hogy ez a valami kapcsolódik ahhoz a helyhez ahol...
2011. okt. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Én már láttam. Inkább a hátát mutassa meg azon van a földönkívüli jel.
2011. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Az csak gyurmalin volt, te is vehetsz olcsón ilyent.
2011. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Világító kőhöz a mai technológia miatt bárki hozzájuthat.

Nincs ebben semmi extra és a kép nem bizonyít, csak jövőre tanulok grafikát, de a photoshop-ot és a sony vegas-t egy ovodás is tudja már kezelni. Bár tényleg megnézném.

2011. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 404 ***** válasza:
81%
2011. okt. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Menjetek már a f@szomba a gyurmalinotokkal. Miről beszélek ez a kő úgy vakít mint ha a napba néznék bele. Ez nem lehet gyurmalin. Utánajártam a gyurmalinnak és annak alig van egy kis fénye nézzétek már meg a gyurmalint [link] Hasonlítsátok már össze a kettőt ennyire nem lehettek vakok! Ez a kő kamerán keresztül is vakít a fénytől a gyurmalin mióta vakít? Ezt a követ ahogy így elnézem csak fényvédő szemüveggel szabadna nézni mert k*rva erős a fényárama. Apropo barlangba lett felvéve a felvétel. Látom a barlangfalat is. Talán csak nem az idegen bolygó barlangfalán? 404 most már nagyon felizgattál engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok!
2011. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 404 :)
2011. okt. 17. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez az oldal sajnos nem létezik, de rengeteg más videót ajánlunk meleg szívvel.


404, küldtem neked levelet, miért nem reagálsz rá?

2012. jan. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Kémia kisiskolásoknak: vannak anyagok(festék formájában felvihetőek is), amik átlátszóak és ha infrafény éri őket, akkor látható fényt bocsátanak ki. (képzeljétek el úgy, mint a fénycsövet, áram hatására ultra ibolya fény képződik benne és a fénycső belsejében lévő máz az UV fény hatására láthatót bocsát ki!)

Itt is hasonló a helyzet: 404 megvilágítja az előzetesen ezzel az anyaggal kezelt kövét infravörösen(amit szabad szemmel nem látni, a kamerákban pedig gyárilag IR fény blokkoló lencse van) és rögtön világít a kő!

Az IR lámpa simán elfér a kamera látószögén kívül és máris kész a csoda. Ha pedig egy segéd ki-be kapcsolgatja a háttérben a lámpát, esetleg szabályozós máris "intelligens" lesz tőle a kő!



Töröljétek csak vagy pontozzatok le, de ez csak azt bizonyítja, hogy fáj nektek az igazság!

2012. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!