Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A célkitűzésekből mennyi...

A célkitűzésekből mennyi reális célt lehet elérnie az ellenállásnak?

Figyelt kérdés

Főleg az ellenállás tagjait kérdezem, de szívesen várom az outsider földi emberek véleményét is, azonban kérem hogy a viccelődők tartózkodjanak a vélemény nyílvánításától.


A célkitűzésekből, mely a Reptoidek 2012-es invázióját volt hivatott megakadályozni valamint a Reptoidek földi térhódítását célzott visszaszorítani, mekkora eredményt értek el eddig ezek az underground mozgalmak. Továbbá lehetségesek-e a célkitűzések bizonyos részének elérése. Esetleg, amennyiben támogatná egy másik földönkívüli civilizáció az ellenállást, akkor sikerűlhet-e a célkitűzések maradéktalan elérése. Gondolok itt a Plejád faj segítségére 2012 kapcsán illetve esetleg sikerűlne kijátszani a szűrkáket a Reptoidek ellen.


Tudom, hogy a fórumot Reptoidek is olvassák, ezért tudom hogy nem lehet leírni mindent ide, de ennek ellenére jó lenne, ha az ellenállás jelenlegi operatív munkáiról tájékoztatást kapnánk. Lehetséges-e az emberiség elméjének felemelkedése, a jelenlegi állandósúlt Reptoidok által agymosott állapot ellenére.


2011. okt. 13. 22:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ui: Úgy tudom, hogy az ellenállás hivatalos honlapját a Reptoidok sorozatos hacker támadásai miatt szünetel vagy megszüntették és most megosztókon tartják az emberek egymás között a kapcsolatot [link]
2011. okt. 13. 22:42
 2/26 x) ***** válasza:
Hát kb úgy haladnak mint a magyar kormány.. ígérgetik a változásokat. De tény hogy elég sok szövetségest gyűjtöttek már maguk mellé, vannak beépült reptoid kémeik, egyéb fajok támogatására is számíthatunk. Sajnos ha jól tudom kicsit szűkében vagyunk a fegyvereknek. De azért az az 1 év hosszú idő, sok minden történhet még addig. Elpártolhat tőlünk minden szövetséges, de a reptoidok is visszafordulhatnak, esetleg ki is halhatnak addig. Szerintem fölösleges ennyire szervezkedni meg érdeklődni még. Majd meglátjuk 2012 végén :)
2011. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Melyik fajok segítenék az embereket?

egy viszonylag elmaradott faj az emberiség.

véleményem szerint a többi földönkívülinek nem számítana, ha kihalnánk..

2011. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Vannak szövetséges földönkívüli csoportok különböző fajokból, de egy egész faj hivatolosan sem áll mellettünk teljes hadi potenciállal, ezért védtelen az emberiség.


A közvetlen szövetségesünk a plejádok http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY és mivel az ellenségünk ellenségei a barátunk, magunk mellé fordíthatjuk a Reptoidek egyik legnagyobb ellenségét a Szűrkéket is [link]

2011. okt. 13. 23:19
 5/26 anonim ***** válasza:
ha a plejád "uralkodó" üzen nekünk, akkor már az egész fajt jelenti nem? :D
2011. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Azok akik jófejek segítenék az embereket. A rosszak meg rabszolgaságba taszítanák, legrosszabb esetben felzabálnák őket.
2011. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, az emberiség többnyire egy végzetesen elcseszett folyamat eredménye. A nagy részét genetikailag ostoba és hitvány fajzatnak tartom. Gondoljunk csak az olyanokra, akik vallás alapú téveszméik folytán támadnak meg más vallási téveszméktől (SZENVEDŐ) embereket... Pl. egy igazi iszlám radikális soha nem fog segíteni mondjuk egy kopt keresztény sérültön, mert neki a papjai azt tanították, hogy ők hitetlenek és aki hitetlen, az megérdemli a halált is... (Segítség helyett, utoljára ő is belerúgna.) Pl. nemrég Egyiptomban az iszlám rendőrség szó szerint végignézte, ahogyan félholtra verik a vallási egyenjogúságért felszólaló kopt keresztényeket. Vagy amikor ugyanott fiatal suhancok megtámadták az izraeli nagykövetség épületét, komolyan veszélyeztetve az ott dolgozó emberek életét, akkor sem léptek közbe... Ebből is láthatjuk, hogy egyesek képtelenek, hogy a fiatalon tanultakon túllépve, minimális emberséget is mutassanak a külvilág felé. Vagy azokat az iszlám férfiakat, akik otthon a négy fal között bezárva, vallási indíttatásból lelkileg és fizikailag is a végsőkig gyötrik feleségeiket (nem egyszer több is van nekik), mert arra egyes "bölcs" vallási vezetők felhatalmazást adtak. Egyszerűen hitványak. Hasukon csúsznak a hatalom előtt és kíméletnek a gyengékkel szemben... Az én erkölcsi mércémmel, az ilyen mentalitásúak, nem tekinthetőek embernek, legfeljebb emberszerű állatnak és abszolút nélkülözhetőek lennének itt a Földön. Lássuk be, sajnos így is túl sok van belőlük...
2011. okt. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vidám lett a reggel, köszi srácok! :)
2011. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
NEM LÉTEZNEK REPTOIDOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEM!NEM!NEM!NEMNEMENENEEMNEMNEMNEMNEMENMNEMNEMENEMNEMENEMENEM!
2011. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem léteznek, mikor én magam is az vagyok?
2011. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!