Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nagyon durva volt gyerekek....

Neutron kérdése:

Nagyon durva volt gyerekek. Ezt érdemes elolvasni, nem gondoljátok?

Figyelt kérdés
Tegnap bekopogtak az erkélyajtómon (7-8m magasban van), és amikor kinéztem, ott állt egy kis öltönyös zöld krapek, aki azt mondta, hogy mondjam meg a sok gyökér gyakorikérdésekes reptoidőröltnek, hogy nem azoktól kell félni, hanem... kopogtatnak...
2011. okt. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem gondolom.
2011. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem az a durva,hogy téged még nem küldtek aludni!
2011. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Háát jaa, háát ja.
2011. okt. 20. 22:16
 5/9 x) ***** válasza:
Egyél mákos rétest inkább.
2011. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hát a reptoidok direkt azt híresztelik, hogy nem kel félni tőlük, hogy felkészületlenek legyünk az inváziókor.
2011. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GusztixD ***** válasza:
wáó nekem meg este bekopogtatott egy kék magas idegen és hatalmasat ba@szott a s@ggemre remélem nemtámadnak meg a gyakoris reptoid okxD
2011. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeva!


én a szombathelyi reptoid vagyok. Szerintem nem kell félni attól h a repik üldözni fognak.

Legalábbis mi nem öltönyben járunk, az a zöld öltönyös izé egy földi halandó volt, lehet krisnás vagy porszívóügynök vagy JT vagy ilyesmi.

2011. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugalom,ilyenkor nem kell megijedni!A reptiloidok egy üzenetet közvetítettek számodra.Én ilyen üzenetfejtésekkel foglalkozom,és számításaim szerint az üzenet a következő volt:

"Jó lenne ha leszoknál már arról a venezuelai sárkányfűről,mert nemcsak téged,hanem a képzeletedet is elb@ssza,vagyis engem!"

2011. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!