Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan gondoljátok amiket...

Komolyan gondoljátok amiket ide írtok?

Figyelt kérdés
Mert néha olyanokat olvasok hogy azzal már egy 10éves gyerek is kiröhögne titeket. például tegnap írta valaki hogy az UFO magazin azt írta hogy az embereknek álcázott űrlények a bal fülüket vakargatják, én már sok hülyeséget hallottam na de ez. Aztán egy állítólagos bolygó tart a Föld felé amit persze a csúnya NASA letagad igaz hogy még soha senki nem látta ezt a bolygót de a NASA akkor is hazudik. Mert ugye a NASA-nak nem szabad hinni nem úgy mint 404-nek. Ő ha azt mondja hogy tegnap elrabolták az UFO-k és orálisan kielégítették akkor az teljesen hihető dolog, aki mást mond az pedig hülye és a CIA kényszeríti rá. De 404-en kívül bármilyen elismert tudós vagy kormány mond valamit az azonnal hazugság és eltitkolják az igazságot.
2011. júl. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem tetszik nem kell elolvasni. Tovább lehet állni. Ennyi.
2011. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
94%
őszintén! én is földhözragadt vagyok,de egy biztos: hogy nem tudjuk bizonyítani DE nem is tudjuk cáfolni! lehet ,hogy ők tudják jól és a 'racionális' réteg ,pedig a hülye.Van rá bizonyítékunk,hogy nem léteznek földönkívüliek?Van rá bizonyíték,hogy nem élnek közöttünk?És honnan tudjuk,hogy a NASA mit titkol el előlünk? Nem tudjuk. Ha visszanézünk a múltba,rengeteg ember volt aki lebolondozott egy másikat,mert valami egészen hihetetlent állított,és 150 évvel később rájöttek ,hogy igaz. Ha nem engedünk a jégből,akkor még máig,úgy hinnénk,hogy a Föld körül kering minden bolygó...vannak sületlenségek ez tény, de nem mindegyik,az is biztos.
2011. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy nem léteznek földönkívüliek és hogy a NASA nem titkol el semmi, na de itt a legalapvetőbb dolgokra is rá fogják hogy hazugság és csak az az igaz amit 404 és az egyéb "szaktekintélyek" mondanak.
2011. júl. 16. 17:40
 4/79 anonim ***** válasza:
63%
És ez téged mért zavar? Mért zavar h nem a NASA-nak hiszünk? Mindenki abban hisz amiben akar. Nem? Most ezzel az erővel minket is zavarhatna h nem hiszel 404nek csak a NASA-nak, de nem zavar minket ha a NASAnak hiszel mert mindenki abba hisz amibe akar.
2011. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
A lehető legracionálisabb módon gondolkodva állítom, hogy igen nagy a valószínűsége nem a Földön élő, emberi, vagy azt megközelítő/meghaladó értelemmel rendelkező életformák létezése.
2011. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
*létezésének
2011. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
10%
Valóban sok a dezinformáció ezen az oldalon. De én igyekszem az Igazságot megmutatni.
2011. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy az igazat mondom-e, de azt tudom hogy sok forrásból olvastam a dolgokat, és csak azokat mondom el , amelyek legalább 3 forrásban is megtalálhatóak.

Remélem érthető ahogy elmondtam.

2011. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:

"Bölcsesség az, ha mindig tudatában vagyunk annak, mennyire tévesek lehetnek nézeteink, és mennyire bizonytalanok mindazok a dolgok, amelyekre a leginkább számítunk."


"Bízz azokban, akik az igazságot keresik, és kételkedj azokban, akik már megtalálták."


"Hinni kényelmes. Tudni hasznos. Kételkedni szükségszerű."


"Aki semmit sem tud, kénytelen mindent elhinni."


"Ha ötven millióan hisznek is valami ostobaságban, attól az még ostobaság."


Ezeket minden embernek el kéne olvasnia.

2011. júl. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
Nekem jó szimatom van ahhoz hogy tudjam ki hazudik, ismerem a hazug embert és a hazugságoknak vannak jeleik. Több szempontból is tudom hogy 404 igazat beszél. Ha hazudna akkor éjjel-nappal írogatna hogy bizonyítson. E helyett még könyörögni kel neki hogy írjon, mert csak akkor válaszol ha őt kérdezik személyesen és még akkor se mindig. Csípőfogóval kell belőle kihúzni a szavakat. Valljuk be ez nem éppen hazugságra vall. Azok az emberek viselkednek titokzatosan akik tudnak valamit, de nem mernek vagy nem akarnak róla beszélni. Akik meg hazudnak, azok állandóan győzködik az embert. Egyenesen lesz*rja hogy hisztek-e neki meg hogy ki hisz neki egyszerüen nem foglalkozik senkivel. Nem veszitek észre? Szóval 100%ban biztos vagyok benne hogy 404 tud valamit, valamit ami nagyon komoly dolog de nem beszél róla!
2011. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!