Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a reptoid dolog nem olyan...

Ez a reptoid dolog nem olyan mint Mel Gipson Jelek cimű filmje? Mi a 404?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 01:58
 1/9 anonim válasza:
Mel Gibson
2011. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Gipson szebb.
2011. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem! Nem! Vin Diesel a szebb!
2011. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vi-n van a Diesel?
2011. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mellettünk lakott egyszer egy Mel Gipson Jelek nevű ember, de az nem az volt. Ha jól emlékszem, Kovács Mihály.
2011. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Rajtam van a Diesel.
2011. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Reptoidok nincsenek. Hagymázas elmék képzelnek néhány ókori domborműbe, művészeti ábrázolásba, mitológiai mesékbe többet, mint ami. Nem hiába nagy a képzelőereje az embernek, látod, az említett film is erről tanúskodik, ahogy még egy sor tucat is, pl. Avatar.

404 egy felhasználó, aki azt állítja, telepatikus kapcsolatban van az Idegenekkel, akik időnként meginvitálják őt a bolygójukra, és az űrhajójukra puszta jóbaráti szeretetből.

2011. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a szombathelyi reptoid vagyok, személyesen ismerem 404-et, ő egy központi házisárkány (mi ugye gyíkfélék vagyunk) de ő tüzet is okád és csak ő szaporodik!

2011. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
404 egy túl sok fantáziával és szabadidővel rendelkező, vicceskedő felhasználó... aki a saját hülyeségével szórakoztatja a többi hülyét, aki hisz neki ^^ Ez a reptoid dolog meg szintén egy viccnek még elmenő, fantáziadús baromkodás :)
2011. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!