Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Loltoidok miért pont a...

A Loltoidok miért pont a földön élnek velünk elrejtőzve?

Figyelt kérdés
Mert érdekes módon sokan erről beszélnek, de valami tetoválás féle van a kezükön, vagy nem tudom mi az, de érdekesen néz ki. Nem teljesen tudták leutánozni az embereket, ezért csak a látható testrészeket tudták rendesen másolni, úgyhogy figyeljetek oda szerintem, hogy kivel bújtok ágyba. Én is ma hallottam róla először.
2011. okt. 24. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet a Rofloidok?
2011. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Reptoid Ezredes 400 ***** válasza:
Loltoidok?
2011. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Aha, meg a rotflmaotoidok...
2011. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Látom kérdezö te is próbálsz egy új fajt kitalálni xD
2011. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért a Földön élnek velünk, mert mi a Földön élünk csak :D

De komolyra fordítva a szót. A LMFAOiliánokkal együtt (az együttes is idegenekből áll) először úgy tesznek, mintha el akarnána, foglalni minket, aztán nyomnak egy trollface-t és bedobnak minket a Napba. True story.

2011. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaa, értem, így minden érthető számomra.
2011. okt. 24. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces...
2011. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Árpika, miért sértődtél meg? Most nagyon furcsán érzed magad, mikor ratyiság tölti el a tested, de ettől csak egyre jobbnak találod ezt a dolgot. De nem így van. Mert nem találod jobbnak, hanem csak eteted a népet. Akik elhisznek mindent. Azt hiszed, hogy csak te tudsz regéket írni az UFO-król? Hát nem.. Bárki tudna, mivel csak képzelőerő szükséges hozzá, ami neked túltelítettségben szenved. Nem értem, hogy miért kell ide EMO-zni..
2011. okt. 24. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
ők a lolíták, szóval sok pasi rájuk van kattanva.
2011. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én kérdésem a salátoidokról áttették a humorba, de ez a kérdés a loltoidokkal itt maradhatott... Elég röhej.
2011. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!