Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van élet a földön kívül?

Van élet a földön kívül?

Figyelt kérdés
szerintem akkor a világegyetem hogy szinte biztos hogy valahol van rajtunk kívül máshol is élet
2011. jún. 20. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek veled, de az nem biztos hiogy el is látogatnak ide és öregembereket rabolgatnak...
2011. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Igaz amit mondasz de ez már tényleg közhely. Mindenkinek ez a szövege, hogy "Olyan nagy az univerzum, biztos van még máshol is élet!". Földön kívüli élet létezik és pont. Ezt csak a vallási fanatikusok nem fogadják el, meg a nagyon konzervatívok.
2011. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
csakhogy nem lehet 100%-ra mondani, és az Univerzumban vannak véletlenek...
2011. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
utolsó hogy lehetsz ennyire van?
2011. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
48%

"az univerzum akkora hogy biztos van földönkívüli élet"

nos minek ennyire előre rohanni: D

a Jupiter egyik holdja az Európa nos a felszínén -160 fok van nagy valószínűséggel ott nincs élet viszont hogy ha mélyebbre megyünk... az ár apály mozgás egyszerűen annyira erős ott hogy a felszín alatt komoly vulkáni tevékenység van

és mivel a hold 100%-át jég fedi ezért alatta víz van ha ez a jégréteg száz kilométeres nagyságrendben van (ami a repedések gyűrődések úgymond ráncok miatt úgy tűnik) akkor a napfény a felszín alá juthat fotoszintézist eredményezve így az élet több feltétele biztosítva van

az most másik kérdés hogy te intelligens életre gondolsz mondhatni mint mi emberek vagy éppenséggel olyan élőlényekre mint a mi háziállataink vagy csak egyszerű gombákra sejtekre..

én leginkább Stephen Hawking válaszát értékelem a legjobban

szerinte a nagy hatalmas világegyetemben igenis létezett komoly civilizáció értelmes inteligens "űrlények"

viszont az evolúció és a ragadozó életforma arra sarkalja a lényünket hogy minél több területre és hatalomra tegyen szert (nem csak emberekről van szó gondolj egy farkasra..)

és amikor elkezdik felfedezni a nagy ismeretlent még jóval előtte a hatalmas energiákat felfedezvén saját végzetüket okozzák


mindenesetre ha a távoli űrből jön felénk egy földönkívüli olyan tudással bántani nem fogják ezt a rakat szemét halmazt amit emberiségnek nevezünk de remélem az elsők között elvisznek mert abból lehet igazán MEGÉRTENI a kérdésed..

2011. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
hosszú vagyok most olvastam hogy az európa vízjég vastagsága 10-15 km ami már átengedheti a napfényt valamennyire viszont inkább a földhöz hasonló mélytengeri vízi lények formáját kellene elképzelni
2011. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hiszen nagyon nagy rá az esély. De túlzásnak tartok minden kinyilatkoztatást. Azt is, hogy:

"Földön kívüli élet létezik és pont. Ezt csak a vallási fanatikusok nem fogadják el, meg a nagyon konzervatívok.

(A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:07)"

meg azt is, hogy sokan kizártnak tartják.

Én hiszek a földön kívüli élet létezésének a lehetőségében. De az még nekem nagyon kevés, és nem bizonyíték, hogy egyesek teleírják a gyk-t plejádokkal meg reptiliánokkal. Na az efféle balfék hülyegyerekers agyalgások járatják le ezt az egyébként nagyon érdekes és izgalmas témát.

2011. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én voltam a "földönkívüli élet létezik és pont."-os ember.

Lehet, hogy kicsit eltúloztam, de igazam is van. Meg már ideges voltam, a sok krixkrax-os meg reptiliános hülyegyerekek miatt, akik egy nagyon fontos és elgondolkoztató témát ennyire elhülyítenek. Az emberek meg fogják a fejüket, hogy miért nem hisznek a földön kívüli életben.

Egy dolog amire szeretnék kitérni: a földön kívüli élet alatt ti a növényeket is értitek? Mert a növények is élőlények! Csak kérdeztem.

2011. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, a krixkrax-csak egy paródia, de a gyíkszerü földönkívüliek, Annunakik igenis léteznek,és csak szólok nap mint nap látod őket.
2011. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az ismeretterjesztő műsorokból, hogy nagy valószínűséggel van máshol is élet, de a legtöbbet elvileg úgy kell elképzelni, mint apró kis mikroszkópikus lényeket. De biztos van fejlett is valahol. (Vagy volt, vagy lesz, hiszen lehet már kialakult, de el is tűnt, vagy létre sem jött még.)
2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!