Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy idegen életformák bejussanak a Földre? Mert azt olvastam, hogy a minket körülvevő űrszemét ezt meggátolja.

Figyelt kérdés

2011. nov. 1. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja , de valószínűleg be tudnának jutni ha akarnának.De miért akarnának?Ők valószínűleg sokkal fejlettebbek mint mi , a technológiánk középkori lehet az övékéhez képest.
2011. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ufók térugrással jönnek és hajlítják a teret, ahogy Uri Geller a kanalat. Raptoidok meg itt élnek a föld alatt és rappet nyomatnak.
2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Végülis mi is kijutottunk már amikor a holdra mentünk
2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az űrszemét kifejezés alatt szerintem az emberek által felvitt és otthagyott műholdakat és egyéb embertől származó keringő bizbaszt ért. Amiből 60-ban még nem lehetett sok.

Amúgy az űrszemét sűrűsége jelenleg nem akkora, hogy bármi bejutását meggátolja (ha a légkörbe belépni akaró cucc olyan nagy, hogy nem fér át a műholdak között akkor a műholdak már amúgy sem jelentenének neki akadályt).

Viszont bizonyos valós elméletek alapján a műholdak összeütközése következtében szétrepülő darabok láncreakciót indíthatnak be, szétcseszve mindent amit felvittünk, ráadásul egy olyan roncsfelhőt alkotva ami megakadályozhat Minket a kijutásban.

2011. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd akkor beszélnék ha nem 48-as átlagom lenne
2011. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"Mert azt olvastam, hogy a minket körülvevő űrszemét ezt meggátolja." Akkor mi mégis hogy jutunk be? Mert valahogy a mi asztronautáinknak is haza kell jönniük. A sok űrszeméttől biztos alig látnak szegények valamit.
2011. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jövő év decemberében jönnek a Reptoidok, nekik ez meg sem kottyan, úgyhogy lehetséges.
2011. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod te hogy mekkora a föld felszíne az űrben ? Sokkal nagyobb mint a főldön, mert a sugár nagyobb és azonos szög esetén a kőrív megnő. Sehol nem vagyunk attól, hogy teleszemeteljük az űrt.
2011. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én csak arra gondoltam, hogy mivel a Földet kismillió műhold, szonda veszi körül (természetesen a nagy részük már nincs működésben, de attól még figyelik őket, nehogy összeütközzenek a még működőkkel), egy idegen életforma nem nagyon tudna landolni a Föld felszínén, hiszen ezt rögtön észrevenné valamelyik űrállomás, műhold, csillagászati központ. Én úgy gondolom, hogy a Föld környezetének elég nagy hányadát megfigyelés alatt tartjuk.
2011. nov. 1. 23:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát a lopakodót sem veszik észre radarral, akkor hogyan vennék észre az ufókat, aki köztudottan mentálisan álcázzák magukat :xD
2011. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!