Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A REPA megbukott?

A REPA megbukott?

Figyelt kérdés

egyes reptoidok szerint a REPA nem mas mint az emberek szulemenye csak egy kitalacio es valojaban nem si letezik

miota a pletyka feropent a REPA nem jelentkezik..

vajon valojaban csak nem letezik es csak tudatlan emberek talaltak ki a hivo emberek megszegyenitesere ?


2011. nov. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a RÉPA ment a levesbe:DDD finom volt
2011. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Én mesének tartom az egész reptoid(iotozmust) mesét.

És trollkodom gyakran, de vannak olyan trollok akik kevésbé nyíltan csinálják.

Pl: -King of Reptoids a se nem angol se nem magyar nevével.

-1-2 névtelek a RÉPA-tól, a reptomese szerint 2 ellenséges fajról van szó, de a vakon a mesében hívők nem veszik észre, mert ezek a trollok úgy tesznek mintha az ő pártjukat fognák....


A trollodás egyik fő szellemi atyja x) aki a reptoid(iotizusba), már sok tényként elfogadott trollságot szőtt bele állítása szerint.

2011. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen a RÉPA soha nem is létezett. Vagyis létezik, de egyetlen egy tagja van, és ő is egy Reptoid-Ember hybrid, aki mintsem tud a jővő évi eseményekről, mert a gyíkok kiutálták, az Ellenállás pedig nem fogadta be. Ezért terjeszt kamu információkat.
2011. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Error ***** válasza:
a RÉPA(Reptoid És Plejád Alakulat) létezik!
2011. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem buktunk meg, viszont felütötték a fejüket a hozzátok hasonló hamis információkat terjesztök, akik a helyünkbe akarnak lépni. Viszont mi csak a hírhozók vagyunk, a föparancsnokságon pedig esélyetek nem lenne.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Reptoid UFO kutató ***** válasza:
Csak viccelődnek itt egyesek, de a Reptoidok nagyon is valósak !
2011. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

en is csinaltam ma... de nekem nem megy ennyi szarsag osszehordasa xDDDD az emberek miket kinel talalnak ...

Amugy ez a repidiak ripilipinak honnan a fenebol vannak ??? en meg nem lattam semmilyen meseben, filmben... Ki talalta ki ??? Miko?? Hogyan ???

Honnan ered???

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. nov. 3. 22:35
 8/9 x) ***** válasza:
79%
Én? "A trollodás egyik fő szellemi atyja"?? :D hát ezzel még sose vádoltak, de köszönöm. Inkább csak próbálom szórakoztató módon felhívni az emberek figyelmét, mennyire könnyen át tudtuk őket verni. Ezért természetesen állandóan bocsánatért esedezem. :D
2011. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
X,D OMG! Mekkora hülyeség ez az egész rephadnetudjammik xD LOL
2011. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!