Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rizset akarok főzni akkor...

Ha rizset akarok főzni akkor az mindegy milyen fajta? Brokkoli-rizs és répa jó együtt?

Figyelt kérdés
A krumplikmat annyira nem díjazza :-( És ha tésztát csinálok azt milyen fajtából csináljam?
2011. szept. 28. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Barnarizs lenne az ideális de rendes B rizs - fényezetlen - is jó.

gyorsrizst én nem szoktam.


igen jók együtt.


tésztát : durumtésztát válasz ha egyben is tudja rágni akkor valami kisebb méretüt pl. összetört spagettit ha nem akkor pennét azt lehet turmixolni jobban.

2011. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen rizs lehet (gyorsrizst én sem főzök). Brokkoli rizzsel répával tökéletes finomság. Kortól függően, 7 hónap felett tehetsz bele egy kis (oliva) olajat. Sűrítheted kukorica-, rizsliszttel. Tésztát tojásmentest csinálok (7,5 hónapos múlt a babám), jól szétfőzöm és picit darabosan turmixolom, gond nélkül megeszi.
2011. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én sima A rizst szoktam venni. nagyon szereti. jó páros a brokkoli-rizs! akár répával. menyi idős? 10 hó után reszelt sajttal, 8 hótól fokhagymával turbóztam.


tésztából 1 év alatt a tojásnélküli a jó, pl. durum tészta.

2011. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 hós lesz.
2011. szept. 28. 21:14
 5/5 anonim válasza:
RIZSET???????? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!