Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan spirituális szint,...

Reptoid UFO kutató kérdése:

Van olyan spirituális szint, amelyben láthatóak az elrejtett alakú Reptoidok?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a gyermekek 4-5 éves korig látják az asztrál világ lényeit, de nem csupán az itt járó szellemeket, hanem minden itt tartózkodó lényt. Az is ismert, hogy rengeteg Indigó Fényalkotó egyed képes ezeket a tulajdonságokat még hatékonyabbá fejleszteni és sok gyermek később is megtartja ezeket a tulajdonságokat, amit az iskolai nevelés igyekszik kiőlni belőlük.


Főleg a spirituális irányban fejlődött lélektársaimtól kérdezem és kérem kerüljenek trollok. Van-e olyan lelki rezgési szint illetve találkoztatok-e vele, amivel a Reptoid lényeket érzékelni lehet ?


Azt a holografikus álcázó mezőt nem könnyű felfedni, de sikerűlt-e valamikor és hogyan ? Ez érdekelne. Lehet-e látni gyermekeknek vagy érezni a hatást, esetleg az aurán.


2011. nov. 3. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Az emberek nem képesek átlátni az álcáinkon, túl fejletlen a technológiájuk.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez csak jó megfigyelő képesség kell. Mozgásukból, különös viselkedésükről fel lehet őket ismerni, de ezt egy profi Reptoid kutató tudná elmondani, hogy mik ezek az ismertető jegyek. Talán Árpi tudna segíteni, kár hogy ritkán ír.
2011. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Lehetseges, hoyg van iylen látás, de:

"Ismert, hogy a gyermekek 4-5 éves korig látják az asztrál világ lényeit, de nem csupán az itt járó szellemeket, hanem minden itt tartózkodó lényt."


Ezt konnyu ellenőrizni, mert barmikor meg lehet kerdezni eg yilyen koru gyereket, illetve Te is vissza tudsz emlekezni.

Arrol tudok beszamolni Neked, hogy én soha nem lattam ilyen allitolagosan minden gyerek altal latandó dolgokat. (17 hónapos korom óta van folyamatos emlékem mindenről, ami történt velem, a gondolataimról, véleményeimről, érzéseimről is.)

2011. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném ha tapasztalt Reptoid kutatók vagy ellenállók írnának és Árpád véleménye is érdekelne !


Az a baj, hogy a kisgyerekek tudják mi az a szellem a televízióból és tudjuk hogy mit kell látniuk, de a Reptoidokat még nem ismerik, talán kellene egy felvilágosító előadás sorozatot tartani az óvodákban és iskolákban.


Azonkívűl a Reptoidok nem kószállnak szabadon az emberek között álcázatlanúl, így a gyerek nem lát csak úgy szabadon kószálni egyet mint kísértetből.

2011. nov. 3. 21:33
 5/19 Zimu ***** válasza:
0%
A reptoidokat bárkik láthatják akik elhiszik hogy léteznek. (akik nem hiszik el azok meg is szakadhatnak, de nem fog sikerülni) Csak egy kis koncentráció, és intuíció kell hogy kitaláld most ez egy ember vagy reptilián. Aműgy meg kedves RÉPA vezetőség (1 válaszoló) látszik hogy nem tudod hogy eszik e vagy isszák a reptoidokat. Ilyen hogy holografikus-álcázórendszer??? ennél azért jóval fejlettebek hogy ilyeneket használjanak. (nem technológiailag hanem spirituálisan)
2011. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
De van hologrampapucs titkosugynokoknek (Susimacik a Comedy Centralon!!!:D)
2011. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vagyok troll, ember vagyok, ezért bátorkodom írni és megjegyezni, hogy én sem láttam szellemeket sosem, se négyévesen se korábban. Ez az egész dolog amiben te hiszel annyira tudománytalan, hogy érdemesebb lenne értelmesebb dolgokkal foglalkoznod.
2011. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves tudatlan halandó Zimu:


Sehol sem említettem holografikus álcázást, nem tudom ez az ötlet honnan jött. Mi a gondolatainkkal képesek vagyunk manipulálni a környezetünket, ezért mindenki aki ránk néz ember alakot lát az igazi valónk helyett. Ezt kijátszani lehetetlen a jelenlegi technikátokkal.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Hlografikus álcázás.... Az biztosan komoly technológia, te fogadok itt a reptoidkutatók 99%-a nem olvasott utána, hogy mi is az a hologram. : D
2011. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Én már 1995-ben láttam hologrammot és fogtam is a kezemben a Planetáriumban. Bár akkor még vagy 5-éves sem voltam.
2011. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!