Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem sokára találkozok 404-el...

Nem sokára találkozok 404-el a híres UFO kutatóval hogy riportot készítsek. Mit kérdezzek tőle? Te mit kérdeznél?

Figyelt kérdés
A 404Fan honlap tulajdonosa vagyok. Nem sokára találkozok 404-el a híres UFO kutatóval hogy igazi riportot készítsek. Írtam egy csomó kérdést hogy miket kérdezzek tőle, hogy ne ott kelljen gondolkozni előre jegyzetelek. Jó lenne még írni pár kérdést hozzá. Úgy kérdezz valamit hogy bármit írsz most meg fogom tőle kérdezni ha hülyeség akkor is, és azt mondom majd neki hogy ezeket a kérdéseket a gyik-ról kérdezik és ha ökörségeket kérdeztek akkor magatokat fogjátok égetni nem engem. Úgy hogy jó lenne ha komoly kérdéseket tennénk fel neki.
2011. nov. 5. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/144 anonim ***** válasza:
66%

gyerek korábba érdekelte már a ufok?

Mióta üzi a szakmáját?


A honlapodról küldenél linket?

2011. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/144 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdéseidet felírtam. Bocsi de a honlapot nem rakhatom be mert azt hinnék reklámozom. De ha nagyon érdekel keresd a googléba. Írd be hogy 404fanklub akkor megtalálhatod.
2011. nov. 5. 09:46
 3/144 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok.

Nekem is lenne néhny kérdésem hozzá:

1. Minek a hatására kezdték el érdekelni az idegenek?

2. Mikor járt először idegen bolygón?

3. Mit tud Hitlerről?

4. Hány intelligens faj látogatja a Földet?

5. 404 mikor került kapcssolatba az idegenekkel?

6. Mit tud Feriről?

2011. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/144 anonim ***** válasza:
70%

Én azt kérdezném tőle hogy hogyan kezdte el a telepátiát gyakorolni és mennyi ideig gyakorolta mire sikerült. Meg azt hogy akikkel ő tartja a kapcsolatot azok az idegen lények hogy néznek ki.


Hangfelvételt csinálsz 404ről? Vagy le is kamerázod?

2011. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/144 anonim ***** válasza:
17%
:D " ha ökörségeket kérdeztek akkor magatokat fogjátok égetni nem engem.". Nehogy azt hidd már. Magadat égeted, ha ökörséget kérdezel.
2011. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/144 A kérdező kommentje:

Írom a kérdéseket jöhet még.


Hangfelvétel is lesz és kamera is csak azt mondta az arcát nem filmezhetem le.

2011. nov. 5. 10:12
 7/144 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat ponttal jutalmazom a trollkodókat meg lepontozzuk.
2011. nov. 5. 10:15
 8/144 anonim ***** válasza:
65%

Szeretném, ha azt is megkérdeznéd tőle, hogy milyen élményekkel gazdagodott akkor, amikor utoljára volt az idegeneknél.

MEkkora volt az a bolygó, amin tartózkodott?

MEnnyien élnek ott?

2011. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/144 x) ***** válasza:
29%
"Szerinted helyes, hogy az oldal felhasználói embereket helyeznek az elé, amiben hisznek? Hogy anonim emberekért rajonganak ahelyett hogy tanulmányoznák és megértenék azt amiben azt állítják, hisznek?"
2011. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/144 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezd meg tőle, hogy milyen a szex a reptoidokkal.

Meg az is érdekelne engem, hogy hényas cipőt hord egy reptoid.

köszi!

2011. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!