Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki nem hisz a "lélek" létezés...

Aki nem hisz a "lélek" létezésében, (márpedig itt is ugy látom a nagy rész nem), akkor az hogyan magyarázza a NAGY, HÍRES léleklátók-halottlátók beszédét, müsorait, tudásait?

Figyelt kérdés
Hogy példát is mondjak:Ann Germain. èn vívódok a két csapat között,a hiszik és a nem hiszik,de nem bírom elképzelni pl. hogy ez az angol hölgy születése óta hazudik!Ha valaki kicsit is ismeri vagy olvaott róla,az érti mit mondok. Nem hiszem el hogy sarlatán! De ha nem létezik a lélek,akkor honnan szedi amit mond?Az angolok honnan veszik hogy szellemeket látnak ha nem léteznek? Nem értem. Mindenki véleményére kivancsi vagyok. köszi
2011. márc. 17. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj.. ha nem hiszed el h valaki gyerekkora óüta hazudik akkor nagyon keveset tudsz a világról. Volt olyan család aki 4 generáción át hülyítette az embereket. ÉS még ma is vannak sokkal durvábbak. Hozzájuk képest ők amatőrök.
2011. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szilvo79 ***** válasza:
nem tudom létezik-e lélek vagy sem.de az biztos,valaminek lennie kell.állítólagosan az ember testsúlyának tömege,a halál beálltakor 21 grammal csökken.akkor ezt mivel magyarázzák?azt nem tudom képesek-e valakik látni,de biztos vannak kiválasztottak erre a célra.azt nem gondolom értelmes dolognak,hogy valaki egész életében hazudjon!minek?
2011. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsönek,,,,és hogy tud olyanokat "hazudni",hogy az emberek akiknek elhunyt hozzátartozóit látja,teljeen felismerik kiröl van szó,leírja,megmonja miben halt meg ,mik voltak a cselekedetei,hogyan élt....ilyeneket honnan "talál ki"?
2011. márc. 17. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
annyi hasznos dolgot megtudhatna a halott lelkektől ami segítené a világot!miért nem teszi? miért nem segít? mert nemakar? vagy mert kamu az egész..!!
2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen hasznos dolgokat? Mit tudhatnak a halott lelkek amit az élök nem?
2011. márc. 17. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:

South Park season 6 episode 15, The Biggest Douche In The Universe

Javaslom nézd meg és okulj!

2011. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát a halott lelkek tudnak sokmindent amit az élök nem,akkor végül is csak oda jutunk hogy léteznek? :-) Nemigen hiszem hogy egy pazar szövegü nevetséges rajzfilm-böl kellene tanulnom!!!Azé ne má!:-( Azon kívül én egy szoval sem mondtam hogy elhiszem a lélek létezését, azzal kezdtem hogy vivódok a két csapat közt!!!!
2011. márc. 19. 01:39
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én hinnék benne ha valami bizonyítaná.
2011. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csukd be a szemed és képzelj magad elé egy cicát (vagy kutyát). Megvan? Mekkora? Milyen színe van? Dorombol?


Ha a szemeid csukva voltak, akkor KI látta a macskát? Hmm....

Az elméd? Az agyad? A lelki szemeid?


Én nem tudom, csak kérdeztem...

2011. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!