Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha reptoidok elfoglalták a...

Ha reptoidok elfoglalták a Földet mit akarnak kezdeni a bolygónkkal? Újjá akarják építeni? Milyenné?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Hatékonyabb társadalmi és gazdasági berendezkedést fogna megvalósítani. Erről "Új világrend" néven olvashatsz többet.

Nem föltétlenül fogják úgy elfoglalni a Földet, ill. átvenni annak teljes vezetését, hogy fizikailag háborút robbantanak ki, vagy egyáltalán felfedik magukat.

Minek tennék? Bábkormányok irányításával enélkül is a rabszolgáikká tehetnek minket.

2011. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szabadkömíves Reptoidok ezek...
2011. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem már el is foglalták és ők irányítják a bolygót. Más logikus magyarázat nincs arra, hogy miért rendeljük alá a pénznek és a profitnak a természeti környezet, a társadalom és a reálgazdaság állapotát. Ez csak valami reptoid összeesküvés lehet.
2011. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Átalakítjuk a Föld alapkinézetét az elfogott emberek segítségével, eztán idegen fajokat tenyésztünk ki a bolygón, hogy a többi már tulajdonunkban lévö bolygóhoz hasonló legyen a Föld is. Ez a föparancsnokság kívánsága.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hova lett 2 válasz?
2011. nov. 5. 17:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem te törölted akkor az egyik moderátor, már régóta sejtettem, hogy az egyikük ilyen gyíkhívő lett.
2011. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sry a dupláért, de repoidok nem léteznek! Kép sincs róluk!
2011. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
van egy interjú amit egy reptoid nővel készítettek és ott atz mondta,hogy ők nem gonoszak és nem a mi ellenségeink,akkor honnan ez az inváziós dolog????én nem értem ezt az egészet,de szerintem semmi nem igaz belőle:D
2011. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha a reptoidok elfoglaltak a folder akkor szerintem az egyik dolog amit fognak csinalni ,az az ,hogy nyitnak meg vagy 1.000.000 MCDonald's-ot a foldon.
2011. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem semmit.és tudod miért?mert ez a reptoid egy hülyeség.
2011. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!