Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, ha együttéltek...

Melyik a jobb, ha együttéltek és kevesebb időt töltetek együtt (mindketten elfoglaltak vagytok) vagy ha együttéltek és rengeteg időt töltötök együtt (félő lehet-e, hogy egymára untok)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha harmónia van, minden jó együtt, akkor az utóbbi

ha függőségből vagytok együtt, akkor az előbbi

2010. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez az egymásra unás téma valahol hülyeség.Akkor az ember folyamatosan váltogathatná a partnereit élete során,ha ettől retteg.Olyan emberrel kell együtt lenni,aki egyben a lelki társad,barátod is és mindig van közös téma,közös érdeklődési kör.Ezt csak azért írtam,mert sok olyan fiatalt ismerek,akik csak ülnek egymás mellett és nem tudnak beszélgetni sem,csak a legelemibb dolgokról,de azért ők nagyon szerelmesek...persze valamennyi szétment már,pedig volt eljegyzés is,stb.Na ezt csak ezért írtam le.Ha tényleg megvan a harmónia,ha egy hullámhosszon vagytok,akkor nincs mitől félni szerintem egyik esetben sem.De az embernek egyébként is szüksége van egyedül létre,önálló elfoglaltságokra,függetlenül attól,hogy jól érzi-e magát a párjával,erre is ügyelni kell,végül is ott az egyetem/munkahely,néha egy kis önálló időtöltés,barátok,barátnők-így egészséges szerintem.

21/L

2010. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel együtt élünk, de rengeteget dolgozik, szinte csak hétvégén vagyunk együtt. Eddig bevált, de jobb lenne, ha többet lenne velem. Szerintem egyiket sem szabad túlzásba vinni.
2010. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm, meg a hapsija jártak kb. 9 hónapig, aztán összeköltöztek tavaly augusztusban. Addig egymás nyakán lógtak feszt. Most tavaszra vált egyre nyilvánvalóbbá, hogy a srác több, mint elviselhetetlen. Dolgozni nem dolgozik, otthon nem segít, egész nap csak a gépet tolja, és már 2. éve csúszik a diplomájával (és még csak nem is Msc-re jár, csak Bsc-re). Semmi konkrét terve, vagy akár csak vázlatos elképzelése arról, hogy mit szeretne csinálni a jövőben.

Szóval, ők most a szakadék szélén vannak érzelmileg, mert barátnőm teljesen más, mint ő. Barátnőmnek vannak tervei, és eléggé céltudatos ember. Nem hiszem, hogy hosszútávon működni fog a kapcsolatuk. Szerintem abban, hogy ennyire megváltozott a kapcsolatuk, közrejátszott az, hogy amióta ismerik egymást, szó szerint, és átvitt értelemben is, egymás nyakán lógnak. Szerintem az a jó, ha mindkét félnek megmaradnak bizonyos szokásai, eltöltenek egy kis időt egymás nélkül.

2010. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez elsősorban ember, illetve személyiségfüggő, hogy vki stabil nyugis kapcsolatra vágyik vagy izgalomra.
2011. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!