Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki a bánat találta föl az ufókat?

Ki a bánat találta föl az ufókat?

Figyelt kérdés
Tuti le kéne ütni. de már mindegy mert felhasználták az ufók a szerveit és az agyátt
2011. nov. 5. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Látom a te agyadat sem kímélték meg :)
2011. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én egy RÉPA-val leütném....
2011. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
na kösz az egyetértést de engem idegesítenek hogy mindenhol csak az uuuuffffóóóókk
2011. nov. 5. 21:58
 4/16 H.Jani ***** válasza:
"az agyátt" hát a te agyad kéne leütni nem gondolod még írni se tudsz :D
2011. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sovjet ***** válasza:
am azt ugye tudod hogy az ufo egy rövidités és szerintem isten volt aki teremtete ( már aki hiszbene) vagy az is lehet hogy az ufok is emberek csak ö nem a földre jötek hanem egy galaxisal arébb itt ki raktak pá embert és hagyták öket szaporodni :)
2011. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A UFO (Unidentified Flying Objective - Azonosítatlan Repülő Tárgy) szó körülbelül egyidős a repüléssel, tehát feltalálója nem igazán van.

Van az USO, ami ugyan ez csak azonosítatlan vízi járművekre használják.

Ja, és amire te gondoltál az UFO, mint földönkívüli lény az '50-es '60-as évek tájékán terjedt el. Általában a titkos katonai kísérletek szemtanúi láttak megmagyarázhatatlan dolgokat, vagy valós idegen lényeket. Ebbe a vitába nem szándékozom belefolyni.

2011. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleged vanaz ufokbol, akkor ne olvasd a kategóriát!
2011. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 x) ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik akkor lehet itt még rengeteg egyéb rovatot is olvasni... nem hiszen hogy pl. az egészség témakörben találkoznál az idegenekkel. A másik dolog meg az, hogy mielőtt kritizálnál valamit nem ártana kicsit utánanézni hogy mit is kritizálsz, és legalább megnézni az UFO rövidítés jelentését. De tudod mit, majd eljön az idő amikor csak a te kedvedért nem idegenekről beszélgetünk az UFO észlelések rovatban...
2011. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy az UFO egy rövidítés és ha nem tetszik amit írok akk nem kell rá válaszolni oksa
2011. nov. 6. 13:12
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
De kérdezö te nagyon primitív vagy..
2011. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!