Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehettek ilyen "okosak"!?

Hogy lehettek ilyen "okosak"!?

Figyelt kérdés

1. Véletlen egybeesés szerintetek, hogy az a 2 mozaikszó RÉPA és BROKI!?

2. A reptoidok pont magyarul fognak beszélni....

3. Pont a Gyakorikérdésekre fognak írni, nem mondjuk Amerika leglátogatottab ilyen típusú fórumára

4. Feri, Árpi... a föld egyik legjelentéktelenebb orstága M.O. majd pont mi mentjük meg a földet a nagy ellenállásunkkal...

5. Nincs jobb dolgotok!?


2011. nov. 6. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez most miért zavar téged? Én jókat röhögök a hülyeségeiken. Vagy nincs humorérzéked?
2011. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is ezeken szoktam röhögni, nem zavar, csak érdekel, hogy rendben vannak e agyilag és kívancsi vagyok, hogy erre mit írnak a "reptoid vezérek" xd
2011. nov. 6. 22:12
 3/24 King of Reptoids ***** válasza:
22%

1 Ezek csak elvicceli, a komoly inváziónkat.

2 Nekünk komoly mentális képességeink vannak, olvasunk az elmétekben, nem nagy cucc nagyarul beszélnünk és írnunk.

3 USA-ban is jelen vagyunk, de ott az ellenállás sokunkra lecsapott, alig tudtunk elmenekülni. Egyébként nemkedveljük a magyarokat régi ellenségünk, mert ti a kis szűrkékkel keveredtetek meg a japánok is.

4 Mi is láncszemek vagyunk, és Árpi az egész ellenállás nevében ír. Jelenleg az egyetlen esélyetek a Zéta Reticuli és a Plejádok összefogása

5 Neked nincsen jobb dolgod mint idetrollkodni ?

2011. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Reptoid king


Nagy dolog, hogy ilyen névvel beregelsz és így szívózól másokkal....

De ha ennyire reptoid vagy és ekkora mentalítással rendelkezel, írd le nekem mandarinul, hogy "reptoid vagyok, máshonnan jöttem" google fordító nélkül!! Ja és tölts fel magadról egy képet vhova és linkeld ide :) köszi :)

2011. nov. 6. 22:24
 5/24 King of Reptoids ***** válasza:
13%

Nem szívozok jobban mint te.

mandarinnal kellene mentális kapcsolatba kerülnöm, itt most nincsen éppen kéznél és nem megyek másik országba. képet meg nem tőltök fel, mert akkor felkészűlnétek rá.

2011. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 GrayLeader ***** válasza:
8%
"nem nagy cucc nagyarul beszélnünk és írnunk. " Úgy látom mégis ^^, illetve magyarul nem, csak magyarul helyesen.
2011. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Addig jó, amíg ebben a hitben vannak a hozzád hasonlók.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
lesz invázió, a tudomány is bebizonyította már.
2011. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 GrayLeader ***** válasza:
23%
Komolyan srácok, mikor lesz már a végső leszámolás? :D
2011. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Troll kérdés:D
2011. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!