Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magas szőke haju emberekkel...

Magas szőke haju emberekkel álmodtam de sztem UFÓK lehettek van emberszabású köztük olyan furcsák voltak és lehet h nem álom volt?

Figyelt kérdés
Valaki hallott már ilyenről?
2011. júl. 20. 14:01
1 2
 1/19 anonim válasza:
Azt mondják hogy egyszer minden embert elvisznek az ufók!Nem tudom igaz-e:)
2011. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Leírnád ezt az álmot kicsit jobban?
2011. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Akik engem szoktak elvinni azoknak nincs hajuk és alacsony szürke színük van a bőrüknek. Kicsit gonoszok mert össze-vissza szurkálnak, de hajuk az nincs. Kopaszok.
2011. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
őszintén szólva nem tudom h hol voltam a környezetre nem emlékszem de ezekkel a furcsa lények próbáltak velem kommunikálni de mintha süket lettem volna és mozdulatlan nem tudtam mozogni se ez tartott egy darabig és felébredtem ennyi sajnos.
2011. júl. 20. 14:17
 5/19 anonim ***** válasza:
És nem volt rajtad valami seb? Fejed nem fájt utána?
2011. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Múlthéten én is idegenekkel álmodtam, szüleim kertjében voltam amikor a ház mögött leszáltak, elkeztem feéljük szaladni s közben lehajoltam,hogy felvegyek egy követ ( félig rohadt krumpli akadt a kezembe ).A hajó úgy nézet ki mint egy helikopter rotor éa lapátok nélkül kicsit elcsujtva. mire odaértem már kiszáltak a gépből. Világoskék ruházat volt rajtuk,kopasz fejük volt s gyik szerü arcuk annyira megdöbbentem,hogy elküldtem öket a p.... Másnap kellemetlenül is éreztem magam e miatt.
2011. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
a gyomrom nagyon fájt más bajom nem volt de elég furcsán fájt ha most belegondolok
2011. júl. 20. 14:28
 8/19 A kérdező kommentje:
404 rád id kiváncsi lennkék esetleg a nemem és a korom is érdekelne esetleg?
2011. júl. 20. 14:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez a leírás illik azokra a plejádokra, vagy kikre. De ök asszem nem szoktak embereket elrabolni.
2011. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak finnekkel álmodtál :)
2011. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!