Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire elterjedtek a világba...

Mennyire elterjedtek a világban már az emberek közé beépült reptoidok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
de tényleg, valaki aki jártas a dolgokban, adjon már egy értelmes választ!!
2011. nov. 10. 19:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem megválaszolható kérdés. GYAKORIAK, lásd gyakorikérdések.
2011. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de például minden országban előfordulnak, nagy számban??

és melyik országban vagy kontinensen vannak a legtöbben?

2011. nov. 10. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mostanában Álomország tengerpartjáról és az Aberált tengeren innen és túl is sok jelentés érkezett idióta gyíkokról akik azt üvöltözték h enyém a világ és utána belef*stak a tengerbe. Egyébként ha a reptoidoknak akkora hatalmuk lenne már egy pillantásukkal az egész GYIK-et szétb*sznák, h ne tudjon senki hihetetlenül titkos inváziójukról. erre nem gondoltál??
2011. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
R.E.P.T.O.I.D.O.K = Retardált Emberek Pancser Találmánya Országos Idegességet Dagasztó Oktalan Kitalációja :D
2011. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és akik ezen az oldalon reptoidoknak tartják magukat, azok tényleg azok, vagy csak viccelődnek ezzel.(amit nem kéne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
2011. nov. 10. 21:22
 7/13 A kérdező kommentje:

a végére kérdőjelet akartam írni

szal ők csak viccelődnek vele vagy tényleg azok??

2011. nov. 10. 21:23
 8/13 anonim válasza:
én eddig magyarországon 3695 reptoidot tartok számon.
2011. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az itteni "reptoidok" 12 éves hülyegyerekek.

Hogy a mi világunkban mennyien vannak, biztos lehetsz benne, hogy ember nincs, aki ezt tudná! (ugyanis ez a lényege)

Viszont abban látok realitást, hogy ez a nemzetközi népszámlálás jó eszköz az ilyen kérdések felderítésére, csak sajnos a lényegi infót nem az emberek hasznosítják, hanem pont a reptoidok.

2011. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kris.king ***** válasza:
52%
Én tudom mennyi. NULLA. Reptoidok nincsenek itt meg pláne nem. És ha léteznének is mégis honnan tudnánk hol hányan? Ez a hülyeség felsőfoka.
2011. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!