Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoid inváziót komolyan...

A reptoid inváziót komolyan gondoljátok? Vagy ez csak arra megy ki h mindenkit idegesítsetek?

Figyelt kérdés

És mit gondoltok????? H jönnek az ufók és megszállnak? LOL

Meg ha lennének ufók és meg akarnának minket szállni a mi a f@szomért várnának még egy évet?


2011. nov. 8. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem készül megszállásra és invázióra sem. Csak néhányan már annyira beleélték magukat ebbe a baromságba, hogy muszáj nekik új, még cifrább ökörségeket írni. Jót tesz az egójuknak ahogy olvassák hasonló unatkozók válaszát. Biztosan van földönkívüli élet, de nem úgy ahogy itt terjesztik egyesek.
2011. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Noh akkor figyusz barátom!


Előre mondom nem vagyok fanatikus UFO fun.


A SETI 2011 januárjában bejelentette hogy műholdjukkal 3 ismeretlen objektumot fedeztek fel amik a föld felé közelednek három különböző vonalon.

Ezt a NASA is igazolta,olvashatjátok a fórumjaikon is.


Később egy magát megnem nevező volt SETI-s munkatárs állította hogy a 3 ismeretlen objektum valójában nem is ismeretlen,mert betudták határolni hogy 3 űrhajóról van szó.nem is akármilyenekről,mert az egyik 240 km hosszú.Én telepeshajónak gondolnám,vagy foglalónak.


Először 2013 márciusára jósolták az ideérkezésüket,de mivel sebességet váltottak és elhagyták a Plútót,a legfrisseb számítások alapján 2011 novemberre-decemberre ígérik az érkezést.


Tudjátok nem nagyon hiszek az ilyesmikben,de pl sokat olvastam Nostradamustól,és 2011-2012-re hatalmas apokaliptikus háborút jósol,amiben az emberiség 80%-ka elpusztul és a maradék letérdel az Új Istenség előtt.


Elgondolkodtató az biztos.

2011. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
2012 novemberre decemberre bocs előtte elírtam
2011. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dockos. válasza:
Az előző válaszoló megemlítette notredámuszt.Én úgy tudom hogy nem pusztító háború lesz hanem megismerkedünk békés idegenekkel így van leírva.
2011. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem békések.
2011. nov. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyik ellenáláss elmondta hogy csak hülyitik a népet ezzel ababonával
2011. nov. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Az a 3 közelítő objektum is ugyanakkora marhaság, mint a többi.
2011. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kris.king ***** válasza:
Még ha jön is 3 ismeretlen objektum honnan tudnánk hogy raptoid űrhajók?
2011. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem várunk még egy évet, ezek csak téves információk. Most december 24-én érkezünk.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azzal a 3 objektummal az a baj, hogy bár 240 km az sok, de a közelítési sebességük miatt azon is kéne élni az alieneknek. ,mivel több 1 000 000 év vele egy út. Szal vesztett ügy. És túléltük a tegnapi kisbolygót is nem ugráltak le arró sem reptoidióták.
2011. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!