Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a mi földünk egy börtön...

Ha a mi földünk egy börtön bolygó akkor még kik a rabok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
megint hülye vagy viki?
2011. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hee???
2011. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
drako kapd be
2011. nov. 27. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összes ember rab, tehát a különböző rasszok a rabok.
2011. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

jó lenne, ha a scientológiás tanokat elfelejtenéd :) nem egészségesek.


Ez nem börtön bolygó, hanem egy olyan világ, ahol kiteljesedhetsz, amennyire csak szeretnél.

2011. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De ha ilyen egy börtön bolygó akkor milyen ez a bolygó bolygóbörtön intézete?
2011. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a Föld a börtön, hanem az emberek korlátoltak. Részben nem tehetünk róla, megszülettünk élnünk kell amíg meg nem halunk hö hö hö hö, egy életed van rá, hogy megvívd a harcodat. :-) De van ennél rosszabb is. Maga az emberi ostobaság, annyira ostoba, hogy saját magának ráadásként tucatnyi korlátokat szab ki és még millió emberkét is magával ránt, súlyos büntetésvégrehajtásokkal, és persze virághajtásokkal is :-))hi hi hi ha ha ha ha hu hu
2011. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha a kérdésedet jól értelmeztem az a kérdésed,hogy van e földön kívüli"börtön" más élőlények,én erre csak azt tudom mondani,hogy lehetnek még ilyen fajta világok,ami a lélek börtöne,és testbe kényszerültünk,és úgy éljük 1 életünket,

mint a rabok, amíg az ember meg nem tanulja, mit jelent az önzetlen szeretet, aki elbukik,mindig másik bolygó lénye lesz,és a lelke abba száll bele. Akik sikerrel járnak egy olyan világba léphetnek,ahol az intelligencia sokkal fejlettebb,és boldogan élhetnek békében. Másik elméletem, viszont az emberek 99 % a félre érti a világ értelmezését,és ez csak rontja a helyzetet,

(összefogással és a pénz eltörlésével elhagyhatnánk mohóságunkat,és sokkal intelligensebbek lehetnénk,arra hogy meg értsük jobban világunkat!) Evvel azt értem,ha "az ember eléri azt a szintet,mikor már az űrben is képes élni,akkor rá jöhetünk,arra,hogy lehet kihasználnia börtönt,és evvel kiszabadulni belőle". Remélem a tudományos elméletem meg állhatja a helyét,aki máshogy gondolja az írja meg a véleményét,én csak elméleteket írok arról,aminek nagyobb a valószínűsége. köszönöm, hogy elolvastátok hozzá szólásomat.

2011. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aries 2 ***** válasza:
Szabályt szegtünk a lelki birodalomban. Száműzetésünket töltjük itt. E "börtönön" belül azok raboskodnak, akik még a "börtön" szabályzatát sem hajlandók betartani.
2011. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
..
2021. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!