Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egyenlőek az idegenek, ha...

Ha egyenlőek az idegenek, ha nincs semmilyen vezérük, nincs parancsnok, nincs rendőrség, nincs börtön, nincs büntetés, akkor nem értem, mégis hogy létezhet rend és fegyelem nálluk?

Figyelt kérdés

Ha valaki ezt megmagyarázza, vagy legalábbis látom a szándékot hogy meg szeretné, az jó pontokat kap :P! Az olyanok akik nem hisznek bennük, azoknak üzenem hogy tovább lehet állni, nem kötelező az UFO menüpontot olvasni, menjenek oda amiben hisznek és ne itt lökessék az ultramarhás dilis szövegeiket mert senki nem kíváncsi rájuk! Aki nem hisz bennük az le lesz pontozva ugy hogy ne is írjon előrre szólok :@!!!!!

Minden Kedves UFO barátnak pedig puszika, és kellemes válaszadást kívánok! :)


2010. okt. 26. 00:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
sztm ott ahol nincs pénz, meg bolt ahova bemenyj vásárolni, ott betörések, lopások sincsennek, ezért nem kell rendőrség nekik. Ha mindenki egyenlő akkor nemis kell fegyelem. Csak nekünk ezt nehéz elképzelni, mert mi nem vagyunk egyenlőek, nálunk van gazdag és szegény, befolyásos és nem befolyásos, főnök és alkalmazott, és ezért nekünk ez így érthetetlen és bonyolult.
2010. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudhatjuk biztosra hogy egyáltalán léteznek (én amúgy biztos vagyok benne hogy nem csak mi létezünk), így azt sem tudhatjuk milyen rendszerben élnek. Tehát lehet hogy van parancsnok, meg minden más amit felsoroltál.

De tételezzük fel hogy nincs. Akkor gondolom szellemileg/agyilag már eljutottak arra a szintre ahol ember még nincs, szóval tisztában vannak vele, hogy a pusztítás rossz, és inkább fejlesztik magukat technikailag meg szellemileg.

Bár ebben nem lennék tuti biztos, hisz a földön az állatokból is van jó és van rossz szándékú is, csak úgy mint emberből. És én úgy gondolom hogy ahhoz hogy a világ világ legyen, szükség van jóra, és rosszra egyaránt, hogy fenn maradjon az egyensúly...

2010. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

Hallottál ilyent valahol, hogy a földönkívülieknél nincsenek ilyenek?

Bár szerintem a világegyetem túl nagy ahhoz, hogy egyedül legyünk benne, de ilyen elméletről nem hallottam.

Inkább el tudok képzelni egy olyan egyenlőségen alapuló társadalmat, ahol mindenki azt csinálhatja szabadon, amihez a legjobban ért és leginkább érdekli, így lehetnek, akik a koordináláshoz értenek jól, olyanok, akik főzni tudnak jól, olyanok, akik a járművek irányításához értenek jól, olyanok, akik a tanításhoz értenek jól, és így tovább... És mind meg van becsülve, hiszen nem azért végeznek egy munkát, hogy megéljenek, hanem azért, mert azt tudják jól csinálni, és abban ezáltal profik, így van elismerés, van boldogulás, van jókedv, nincs szorongás, nincs teher...

De csak próbáltam belegondolni, mert bevallom, én ilyenről még sose hallottam, de ha te valahol hallottál erről, akkor kérek egy forrást, hogy elolvashassam én is.

2010. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ezt most honnan szedted hogy nincs?pl sok elrablásos esetnél sokszor mondják,hogy volt egy vezetőjük,az Öreg,akin más ruha volt,és még ő vezette körbe az elraboltat a hajón stb.. a többiről nem tudok,de biztosan léteznek ezek is,ha nem si pont úgy mint nálunk!
2010. okt. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 404 ***** válasza:
70%

Mielőtt elmagyaráznám, először is tudni kell, hogy a mi világunk teljesen eltérő az övékétől. A mi gyermekeinket rengeteg atrocitás éri, mire felnő. A tv-ben non-stop csak az erőszakot látják, a mesékben is már szinte elfogadott hogy háborúznak, ölnek benne, és kegyetlenkednek, pedig ez a nevelésben nagy hiba. A gyermek szívesen utánozza amit lát a tv-be. Ezért tiltottak be sok erőszakos mesét, ám mégis visszahozták őket, és én tudom miért, de ez egy más téma. A játék harci autók, fegyveres katonák amik szintén az erőszakra buzdítják a gyerkeket, és az öldöklésre, a rengeteg videojáték aminek az a lényege hogy ölj mert ölni élvezet, minnél többet ölsz, annál több pontot kapsz, ezek mind mind hozzájárulnak ahhoz, hogy szerencsétlen gyerek mire felnő, idegroncs, lelki sérült és személyiség zavarban fog szenvedni. Ezért van egyre több családon belüli erőszak, hiába szigorítják a büntetéseket. Bevezették hogy az álletkínzás bűncselekmény, mégis egyre több a brutális ember, a törvények meg csak szigorodnak, de az egésznek az okát nem szüntetik meg, pedig egyszerű lenne. Tudják, hogy nem büntetni kéne, mert a büntetéssel vagy elzárással (fegyház) nem gyógyul meg az ember eltorzult, sérült pszihéje. A bűnözésre való hajlam is egyfajta tudati betegség (a mentális gondolkodás leépítéséből, a média provokációjából, a gyermekkori lelki sérülések és a rossz nevelési formákból ered legfőképp), ám ezt a mi világunk nem betegségnek kezeli, holott jól tudja hogy az, hanem egyszerüen úgy fogja fel, hogy rossz ember, meg kell ölni, büntetni, bezárni kell.

A Kriariaxoknál is vannak gyermekek, épp úgy mint bármilyen biológiai élőlénynél, ők is átesnek fejlődési szakaszokon. Az ő gyermekeik boldogságban, szeretetben nőnek fel, nincs semmi ami a gondulatukat a rossz út felé terelné. Tudatuk csak a jó útra terelődik, és bár tudják mi a rossz, hisz megtapasztalják milyen a fájdalom, de érzik hogy a fájdalom nem jó, ezért rossznak tapasztalják. Senki és semmi nem buzdítja gyermekeiket arra hogy a fájdalom jó, a gyilkolás élvezetes, nincs nálluk divatos ruha viselet, ékszer, pénz, sexualitás, bántalmazás, erőszak, nincs munkahely mégis meg van mindenük a létezéshez, mind egyenlő rangú a másikkal, humán társadalomban cseperednek fel, odaadó szeretetben és békében, így a tudatuk normálisan, nem degeneráltan és eltorzultan fejlődik ki. Boldogságot, örömöt éreznek ha másokon segítenek, és a gyermekeik ezt lássák, ezt tanulják, ezt utánozzák, így ők is a jó útra terelődnek. Mikor engem meggyógyítottak, éreztem hogy együtt örültek velem, és ez engem nagyon meghatott. Számomra érdekes, hogy az emberek durva, gonosz, önző módon bánnak saját fajtársaikkal, és ők akik nem is az én fajom, ők meg kedvesek, és önzetlenül gyógyítottak meg. De azt mondták, hogy nem az én fajommal van a baj, mert érzik bennünk a jót, lássák hogy mi a jó úton szertnénk járni. Henem azokkal van a baj akik a mi világunkat uralják, irányítják, és amíg azokat le nem győzzük, addig így marad. De ők nem segíthetnek mert az univerzum törvénye nem engedi. Nekünk kell legyőznünk a rossz oldalunkat. Persze vannak kivételek, ám igen ritka, hogy valamelyik gyerek nálluk is lázadozni kezd, vagy egy kifejlett egyednek az elméje károsodott valamilyen módon(pl agyrázkódás). Ilyenkor a beteg olyan hibákat követhet el, ami nálluk beteg gondolkodást jelent pl:

ingerlékenység, feszült magatartás, lázadozó viselkedés, ritka esetben önmegkárosítás, csonkítás. Ezeket ők valóban nem börtönnel büntetik, sőtt semmilyen büntetést nem szabnak ki. Ha egyikük letér a jó útról mert eltorzult a gondolkodása, vagy ha pl. agyrázkódás következtében károsodott az agya és emiatt gondolkodása és felfogó képessége már nem ép, egyszerüen meggyógyítják, kijavítják a beteg tudatállapotból, majd utánna folytathatja életét. Ezért nincs szükség náluk fegyelemre és börtönre.

A Kriariaxoknak ugyan nincs vezérük, az egész civilizációjuk mintha egyetlen hatalmas lényt képezne, egy a gondolkodásuk, ezért nincs szükség egy irányítóra aki parancsol.

A Gujmániáknál viszont van vezér, de velük nem tartom a kapcsolatot s így hülyeséget nem akarok mondani. Azt tudom, hogy megszegték az univerzum egyik szabályát és emiatt a kriariaxok megszüntették velük a kapcsolattartást. De hogy van-e börtön nálluk azt nem tudom.Uralkodójuk viszont van.

A Raidosoknál sincs uralkodó, mivel szellemi lények, elérték a tökéletességet, a halhatatlanságot, nincsennek érzéseik. Magas fejlettségi szintük hatalmat és tudást adott nekik ugyan, ám kihaltak bennük az érzésekért felelős gének, nincsennek érzéseik, ezért nincs szükségük irányítóra sem. Hasonlóakká váltak a mesterséges intelligenciához (gépekhez), de nem azok.


A jó út vezéreljen, béke legyen veletek barátaim!

2010. okt. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom,ők maguktól is képesek fegyelmezetten viselkedni,tudják,mi a dolguk ezért ott nincs ilyesmire szükség.Bár csak mi is így élhetnénk.
2010. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Köszönjük a választ 404 nevezetű.Iszom a szavaidat.Nélküled nem lenne értelme az idegenes topikoknak.Bárcsak szert tehetnék arra a tudásra amivel te már rendelkezel.És hogy tartod a kapcsolatot csak hab a tortán.
2010. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Megteremtetted az idegen kommunizmust, gratulálok. Aztán lepontozhatsz, mert sza.rok bele.
2010. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
gya de király! 404 nem akarsz 1 könyvet írni roluk? Szivesen megvenném komolyan mondom! :P
2010. okt. 26. 16:20
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Emberek!Összekéne tartanunk!Legyen béke a Földünkön!Hogy kéne elkezdeni?
2010. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!