Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek az időutazás...

Mi a véleményetek az időutazásról?

Figyelt kérdés
Lehetséges e,hogy az általunk ufójelenségként elkönyvelt esetek mögött nem földönkívüliek állnak,hanem időutazók a jövőből?
2011. nov. 29. 12:53
1 2 3
 1/30 Antimod ***** válasza:

Nemrég volt egy ilyen topic, oda elég sokan írtak.


Igen, szerintem lehetséges.

2011. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
túl sok south parkot nézel
2011. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Lehet és épp ezért nem akarnak velünk találkozni, mivel egy közvetlen találkozással megbomlana az időkontinium. (Nem én találtam ki, hanem Emett Brown :-))
2011. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Elméletben lehetséges az időutazás, de ott is csak a jövő felé, a múltba nem. Tehát maximuma múltból jöhetne vki hozzánk, de nem tudna visszajutni. Ami meg elég hihetetlen lenne ugyebár.
2011. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
kivéve ha van megfelelő autója és fluxuskondenzátorral is rendelkezik:)
2011. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az ufóban kell, hogy legyen fluxuskondenzátor :-)
2011. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, mivel a világ nem úgy működik, hogy vannak azok a dolgok amiket ma már ismerünk és semmi más, hanem nagyon sok dologról még nincs tudomásunk, amik akár az időutazást is lehetővé tehetik.
2011. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
ez elég gyenge érv. az egy dolog hogy jelenleg lehetetlen az időutazás, de azért van némi fogalmunk a fizikáról és a világról, ahhoz hogy kijelentsük: visszafelé nem utazhatunk az időben
2011. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

A relativitáselmélet szerint az időgép megépítésénél régebbi időpontba nem utazhatunk csak vissza.

A sokvilág elmélet szerint nincs a megölöm-a-nagyapám-paradoxon, hiszen sok különböző univerzum van, azaz sok idővonal, így ha megölöd a nagyapád, nem tűnsz el, csak egy másik idővonalba kerülsz. Akár visszamehetsz a saját idődbe, azt tapasztalod, hogy soha nem is léteztél. Sliders-szerű.

2011. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Visszafele nem lehet. Sokkal egyszerűbb magyarázat, hogy tényleg csak optikai csalódások és letagadott! katonai gépek.
2011. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!