Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a chatamaen-ek?

Mik azok a chatamaen-ek?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a reptoidok, szürkék, plebájkok mellett már ezek is a földi uralomra pályáznak?
2011. dec. 4. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
mivan megint egy új kitalál ufo faj akarja leigázni a földet?
2011. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez szerintem elég válasz. Ezt te találtad ki nem a 4chan emésztőgödréből szivárgott ki.

[link]

2011. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
ki az a hülye aki ilyen baromságokkal szórakozik??
2011. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 zeronibble ***** válasza:
Segítség! Leigáznak a csatamének!
2011. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szerinted Googleben fent kéne lenniük a legujabb idegeneknek

okos vagy.

2011. dec. 6. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Legújabb idegenek, mi? Figyelj, ha ezek közül az állítólagos idegenek közül amikről terjednek itt a hírek (reptoidok, krixkraxok, tudom is én mik) egy is valós lenne akkor az érintett szervek A, már bejelentették volna a hírt B, titeket is lekapcsoltak volna. Az UFO kérdés nem vicc, ha bármilyen idegen civilizáció járt már akár a Föld közelében is, és a hatóságok nem akarják, hogy kiderüljön, akkor nem is fog. Mindegy milyen csövestől csórta a netet az illető, aki ilyeneket ír, mindegy hogy védi magát, az amerikai szerveknek (akik valós hírek esetén 100%, hogy rövid időn belül reagálnának) nem lenne különösebben nagy kaland megtalálni.

Egyébként pedig nem tartjátok furcsának, hogy ezeket az "idegeneket" egyedül csak a Gyik fórumozói ismerik? Senki külföldi, de még egy másik magyar se? Ha ilyen könnyedén tartanak telepatikus úton kapcsolatot, akkor miért nincs senki más akivel kapcsolatba léptek volna?


(Lehet tippelni mennyi idő alatt pontoznak 60% alá a 404 fanok...)

2011. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell tippelni, én tudom. Kerek 1 hónap alatt a reptoidióták és 404-es klán lepontozott 80-ról 30-ra, most, hogy a reptodiótizmus megszűnt nem szorul a hurok annyira.
2011. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a sok "hívő" mit fog csinálni, amikor 404 megunja a hülyítésüket és lelép. Habár ahogy eddig láttam abba is azt magyaráznák bele, hogy elköltözött az idegenekhez, ezért nem képes felvenni velük a kapcsolatot...
2011. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

404 nek csináltak weboldalt is (nem ö)

interjút is csináltak vele meg sok dokumentáció is van.

Az igazság (hogy valami létezik) az nem hit kérdése.

Vagyis ha nem hiszel az idegenekbe attól még léteznek.

2011. dec. 17. 09:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát persze, én meg öt perc alatt összedobok egy oldalt a csillámfaszlámák és a nyancatek szövetségéről, ami arra irányul, hogy Justin Bieber és Rebecca Black "zenéjének" mixelésének segítségével elűzzék a pingvineket a Déli sarkról, hogy a fennmaradó üres helyen saját hotelt alapítsanak, ahol Fluor a pultos, SP pedig a csinos szoknyácskás szobalány...

Most komolyan ilyen alapon akarsz bizonyítani bármit is?? Amúgy meg minek kéne bármilyen fajnak is a mi elcseszett, füstös, lassan élhetetlen bolygónk? Ha így megy tovább magunkat fogjuk elpusztítani, nem kellenek ide reptoidok. (Plusz ellentmondás, hogy 404-et támogatod, miközben ő világosan kijelentette, hogy reptoidok nem léteznek, amik pedig benne vannak a kérdésedben, mint egy a Földet elpusztítani akaró faj. Ha kamu kérdést írsz ki előtte tájékozódj, különben könnyen felsülhetsz...)

2011. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!